Як користуватися твіттером на телефоні.

Є гарна приказка: «Хороший твіттер - це мобільний твіттер». Не обов'язково сидіти за комп'ютером, щоб користуватися системою. Навпаки, обмінюватися текстовими нотатками значно зручніше з стільникового телефону.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - настройки GPRS, EDGE або 3G;
  • - мобільний браузер OperaMini.
Інструкція
1
Щоб реалізувати спілкування в твіттері через стільниковий телефон найпростішим способом, натисніть вкладку «Devices» (Пристрої) в розділі «Settings» (Налаштування), а потім в віконці, що з'явилося введіть номер свого мобільного. Після цих нехитрих дій ви зможете відправляти і отримувати твіти за допомогою коротких текстових повідомлень СМС. Зауважте, ваш стільниковий оператор може брати плату за відправку повідомлень в систему, тоді як останній робить все безкоштовно.
2
Якщо ваш телефон має можливість виходу в інтернет за допомогою протоколів GPRS, EDGE або 3G (а це є майже в усіх сучасних трубках), ви можете використовувати всі можливості твіттера безпосередньо з мобільника. Для цього отримаєте у свого стільникового оператора настройки або введіть їх з інструкції по експлуатації.
3
Встановіть на телефон мобільний браузер OperaMini. Це функціональне і універсальне додаток, що пропонує всім абсолютно безкоштовно скачати його можна за адресою http://m.opera.com або http://operamini.com. На цьому сайті вам буде запропоновано декілька версій браузера, з яких ви зможете вибрати ту, яка відповідає вашій моделі телефону. Для правильної установки цього додатка на телефон просто дотримуйтесь наведених інструкцій.
4
Стандартний додаток для роботи в твіттері з мобільного телефону можна скачати за адресою http://m.twitter.com. Заходьте на сторінку через встановлений веб-браузер. Далі, на головній сторінці системи введіть логін і пароль вашого профілю. Після цього ви зможете зайти в свій профіль і почати повноцінно ним користуватись. Цей спосіб відправляти твіти в систему може допомогти заощадити гроші тим, хто звик багато спілкуватися і має безлімітний інтернет-трафік.
5
Якщо OperaMini чим-небудь вас не влаштовує і вам необхідні додаткові додатки для роботи з твіттером, скачати їх безкоштовно можна на сайті http://twitter.com/downloads.
Зверніть увагу
У нижній частині сторінки твіттера маються два написи «Mobile» і «Standart». При натисканні на першу формат сторінок переключиться на мобільний. При натисканні на другу - на стандартний, більше підходящий для користувачів, що використовує домашній комп'ютер.
Twitter - популярний у всьому світі сервіс мікроблогів. Його використовують як для спілкування в мережі, так і для заробітку і розкручування іншого блогу чи сайту. Користувачі, що використовують Twitter для досягнення різних цілей, зазвичай заводять два аккаунта, щоб не плутати особисте листування з діловою.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті twitter.com, щоб почати користуватися Twitter. Ця процедура віднедавна доступна російською мовою, проходить в декілька етапів і полягає в простому заповненні полів своїми даними на першому етапі. На другому кроці сервіс пропонує додати цікавлять вас людей, щоб читати їх записи. Тут рекомендується додати не менше 5 осіб. На третьому етапі реєстрації додайте ще 5 чоловік з різних категорій.
2
Після цього Twitter запропонує вам перенести ваших друзів з інших поштовиків і соцмереж. Якщо ви бажаєте зробити це, вкажіть логіни і паролі від наданих сервісів і виберіть тих, кого бажаєте імпортувати. Етапи додавання друзів не є обов'язковими, і їх можна пропустити. У висновку реєстрації вкажіть свій діючий поштовий ящик. На нього прийде електронний лист з посиланням активації вашого профілю. Перейдіть за цим посиланням.
3
Для спілкування в Twitter вписуйте текст своїх повідомлень у відведений поле, розташоване вгорі сторінки і натискайте кнопку Tweet. Кожне повідомлення повинно містити не більше 140 символів, включаючи пробіли. Поруч із кнопкою Tweet стоїть вказівник кількості вже введених символів. Відразу ж після відправки Вашого повідомлення воно додасться на вашу стрічку, розташовану нижче. Але його ніхто не побачить до тих пір, поки у вас немає фоловерів - людей, які читають ваші повідомлення.
4
У правій частині вашої сторінки знайдіть розділи Following і Followers. У першому розділі вказано ті користувачі, чиї повідомлення читаєте ви. У другому - користувачі, які читають вас. Щоб додати конкретної людини в список своїх читачів, натисніть на кнопку Search, попередньо ввівши в розташоване поруч поле логін цієї людини. У вікні, ви можете побачити останні повідомлення цієї людини, а якшо на його фото - його інформацію. Натисніть кнопку Following, і ця особа стане вашим читачем.
5
Використовуйте функцію Search для пошуку цікавлять вас осіб, а також повідомлень, що містять цікаві для вас слова і словосполучення. Зауважте, що на вашій стрічці відображаються тільки повідомлення тих користувачів, читачем яких ви є, плюс ваші повідомлення. Відповідно ваші повідомлення з'являються на стрічках ваших читачів - фоловерів. Тому, якщо вам сподобалося чиєсь повідомлення - твіт - ваші друзі його не побачать, якщо ви не скористаєтеся функцією ретвіти.
6
Щоб ретвітнуть текст, наведіть на нього курсор і виберіть опцію Retwit. Після цього вподобане вам повідомлення з посиланням на його автора побачать ваші фолловери. Ця функція неймовірно корисна для розширення аудиторії фоловерів. Так, якщо ви самі напишете щось таке, що ваші читачі неодмінно захочуть ретвітнуть, то на вас звернуть увагу читачі ваших читачів. А слідом за ними - читачі читачів ваших читачів і так далі.
7
Використовуйте кнопку Reply під повідомленням, якщо з його автором ви бажаєте вступити в дискусію. Це дозволить вам відправити відповідь повідомлення його автору. Вся ваша дискусія буде доступна для читання вашими фоловерами. Приватні повідомлення кому-небудь пишіть через опцію Message. У вкладці, клікніть на New Message, виберіть користувача і напишіть йому приватне повідомлення. Його текст не відобразиться в стрічці і буде доступний для читання тільки адресату.