Як набрати рейтинг.

Якщо ви часто користуєтеся інтернетом, то напевно помітили, що заробіток в мережі - одна найпоширеніших сучасних різновидів заробітку. Для того щоб у вас була можливість заробляти гроші за допомогою свого сайту, вам потрібно підняти його рейтинг . Ось як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно свій сайт.
Інструкція
1
Спочатку визначте місце, яке займає ваш сайт в рейтинг е найпопулярніших пошуків - Yandex і Google. Це дасть вам можливість краще зорієнтуватися в своїх подальших діях.
2
Проведіть дослідження. Вивчіть сайти схожою з вашим сайтом тематики і що займають перші місця в рейтинг е пошуковиків. Простудіюйте послуги/товари, які вони пропонують, то, як вони подають інформацію, наскільки у цих ресурсів привабливий дизайн і зручні сервіси.
3
На основі свого дослідження складіть план SEO - послідовність кроків з оптимізації свого сайту.
4
Виберіть кілька самих відвідуваних ресурсів з високим рейтинг ом, і обміняйтеся з ними посиланнями та банерами.
5
Почніть регулярно брати участь в баннерообмінних мережах, дошках оголошень, активно використовуйте офф-лайнову рекламу.
6
Скористайтеся ефективним видом розкрутки сайту - редіректнимі посиланнями. Посилання це виду розміщуються на найпопулярніших сайтах вашої тематики і приносять дуже велику практичну користь.
7
Після проведення цієї роботи ще раз перевірте, наскільки в мережі піднявся в рейтинг е ваш сайт. Введіть в рядку пошукача ключові слова або назва вашої компанії, і ви побачите, наскільки пунктів ви піднялися вгору.
Зверніть увагу
Високий рейтинг вашого сайту в інтернеті - це певний сигнал для ваших можливих партнерів по бізнесу. Чим вище ваш ресурс в рейтингу пошуковиків, тим вище ваш власний рейтинг в очах партнерів по бізнесу.
Корисна порада
Велика кількість посилань і банерів на вашому сайті не дадуть доброго результату. Виберіть декілька найцікавіших і відвідуваних сайтів - достатньо двох або чотирьох. В такому випадку користі від обміну посиланнями або розміщення банерів буде набагато більше.