Як відрегулювати залізні двері. двері залізна вхідна регулювання.

З часом багато залізні двері починають поскрипувати. Для того щоб позбавити себе і домочадців від дратівливого звуку, підготуйте необхідний інструмент і відрегулюйте виріб.
Вам знадобиться
  • - набір шестигранних ключів;
  • - плоска і хрестоподібна викрутки;
  • - графітова змазка;
  • - балончик зі стисненим повітрям;
  • - гумовий дверний ущільнювач
Інструкція
1
Якщо двері на гарантії, зв'яжіться з продавцем, який зобов'язаний безкоштовно усунути неполадку. Приступаючи до самостійного ремонту металевої двері, уважно огляньте її. Визначте місце і причину виникнення скрипу. Пам'ятайте, що найчастіше неприємний звук видають приховані регульовані петлі.
2
Підготуйте набір шестигранних ключів, плоску і хрестоподібну викрутки. Якщо звук виходить від тертя полотна двері, звільніть спочатку середні, а потім, в залежності від місця виникнення скрипу, верхню чи нижню петлі. Відтягніть до коробки або порухайте дверне полотно, затягуючи гайки у крайніх петель. Злегка похитайте, відкрийте і закрийте двері з опущеною ручкою.
3
Прислухайтеся, визначаючи можливі шуми або скрипи. Якщо вони не зникли або посилилися, повторіть регулювання заново. Усунувши несправність, закрутіть всі кріпильні елементи залізних дверей. Якщо між коробкою і полотном залишилися невеликі зазори, нанесіть на торець дверей тонкий шар графітової мастила.
4
Причиною скрипу дверних петель може стати потрапила в них пил через що проводяться в домі будівельних чи ремонтних робіт. Продуйте шарніри за допомогою балончика із стислим повітрям і нанесіть на них мастило.
5
Подбайте про шумоізоляції вхідних металевих дверей, що пропускає холод, протяги або звуки зовні приміщення. Використовуйте тонкий і м'який гумовий ущільнювач, який не буде створювати перешкод закриттю двері. Розподіліть його між коробкою і полотном в місцях нещільного зіткнення елементів, а не по всьому периметру двері.
6
Бажаючи продовжити термін служби сталевих дверей, стежте за її зовнішнім виглядом. Періодично змащуйте замки і петлі, підтягуйте кріпильні елементи, замінюйте зношені ущільнювачі і видаляйте пил з ригелів.