Як накреслити модель у вертикальній і горизонтальній проекціях.

Накреслити модель в горизонтальній і вертикальній проекціях є не таким вже й складним заняттям, як здається на перший погляд. Освоївши кілька простих правил шкільної програми креслення, ви неодмінно впораєтеся з поставленою метою і виконайте необхідні проекції.
Інструкція
1
Починайте завжди з простого, не беріться відразу за складне виконання креслень. Для цього придбайте в магазині або виконайте самі нескладний макет або фігурку з таких матеріалів, як папір або деревина. Наочний приклад завжди покращує зорову пам'ять і допомагає зорієнтуватися в просторі.
2
Візьміть аркуш білого щільного паперу і розділіть його на дві однакові частини за допомогою олівця і лінійки. При цьому визначите для себе, де буде розташовуватися на цьому аркуші горизонтальна, а де вертикальна проекція. Найчастіше ці проекції знаходяться одна над іншою. Це полегшує переносити одні й ті ж точки паралельно по площині листа.
3
Ніколи не забувайте підписувати спроектовані точки, інакше може виникнути плутанина у виконанні проекцій вашої моделі. Використовуйте не тільки буквені позначення, а й чисельні. Не переносьте точки з однієї площини в іншу без використання лінійки, рейсшини.
4
Перш ніж приступити до виконання самих проекцій, продумайте кожен зроблений вами крок. Тільки так ви зможете швидко формулювати послідовність дій. Навчившись правильно виконувати найпростіші креслення, приступайте поступово до більш складних. Звіряйте свої макети з раніше виконаними роботами, не допускайте попередніх помилок.
5
Контролюйте достовірність ваших проекцій і не бійтеся звертатися за допомогою до репетиторів і людям, які активно працюють в будь-якій області проектування. По цій темі існує величезна кількість довідкової літератури, методичних вказівок, дотримуючись яких, ви неодмінно станете добре орієнтуватися в просторі, і ваші образи будуть складатися самі собою.
6
Не приступайте до виконання проекцій, попередньо не вивчивши основні закономірності проектування. Уважно стежте за тим, які лінії на кресленнях є видимими і невидимими, де і в яких випадках їх слід проводити. Правильність виконання контролюйте за допомогою ГОСТів, норм і правил, встановлених на території нашої країни.