Як краще грати у футбол.

Непопадання в основний склад дитячої команди - не привід забути про мрію і вішати бутси на цвях. Бажаючи стати класним футболістом, працюйте над проблемними сторонами своєї гри, проявіть справжній чоловічий характер, і удача обов'язково до вас прийде.
Вам знадобиться
  • - екіпірування та інвентар для гри у футбол;
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - спеціалізована футбольна література.
Інструкція
1
Бажаючи освоїти всі тонкощі популярної гри, не бійтеся грати у футбол. Звільнитеся від комплексів і відкиньте свої забобони. Пам'ятайте, що без тренувань вміння грати не прийде. Якщо ви сумніваєтеся в ефективності самостійного навчання, запишіться в секцію або футбольну школу. Професійні тренери без праці вкажуть оптимальні шляхи навчання. Вони познайомлять з азами гри, вкажуть на недоліки і допоможуть вам підвищити свою майстерність.
2
Врахуйте, що ніякі посилені тренування не дадуть бажаного результату, якщо заняття не приносять вам задоволення. Задайтесь метою і прагнете до її здійснення, мотивуючи себе переглядом видовищних матчів, читаючи цікаву інформацію про футбольну життя, улюблених гравців і т.д.
3
Займайтеся в зручному одязі і взутті. Зовсім не обов'язково відразу купувати надмірно дорогу футбольну амуніцію. Комфорт повинен переважати над ціною. Будьте наполегливі і тренуйтеся систематично. Складіть графік і намагайтеся не відхилятися від нього.
4
розминаючи перед кожним тренуванням, пробігайте кілька кіл навколо футбольного поля або спортивного майданчика. Уникаючи можливих травм і розтягувань, обов'язково виконуйте невеликий комплекс вправ для розігріву м'язів.
5
Не нехтуйте знаннями в області теорії футболу. Вивчайте різні тактичні схеми і варіанти ведення гри. Читайте спеціалізовану літературу, дивіться відео-уроки в інтернеті. Прислухайтеся до рекомендацій досвідчених тренерів і гравців.
6
Пам'ятайте, що заняття футболом вимагають здорового способу життя і несумісні з алкоголем, курінням та іншими шкідливими звичками. Не турбуйтеся через тимчасових невдач - вміння ніколи не приходить відразу. Відточуючи свою футбольну майстерність, будьте терплячі і не зупиняйтеся на досягнутому.
Футбол - найпопулярніший ігровий вид спорту в світі. Дивитися футбольні матчі і вболівати за улюблену команду люблять люди будь-якого віку, статі та соціального стану, а багато з них люблять ще й грати у футбол. Ви б теж не проти поганяти м'яч з друзями, але граєте недостатньо добре? Або, може бути, ви вирішили зайнятися футболом професійно і грати за якусь офіційну команду, але не знаєте, з чого почати? У цій статті ви знайдете кілька корисних порад щодо футбольних тренувань.
Інструкція
1
Перестаньте боятися грати. Відкиньте всі свої забобони і зрозумійте, що без тренувань грати не вийде, а якщо ви постійно будете боятися зробити щось не так, і що над вами будуть сміятися, ніякої тренування не вийде.
2
Якщо ви не впевнені, що зможете спокійно тренуватися самостійно, то запишіться в якусь секцію або школу, де вчать грати у футбол. Там всі будуть такими ж, як ви, - новачками, до того ж там є професійні тренери, які знають, як саме вам потрібно тренуватися.
3
Вмотивуйте себе. Пам'ятайте, що, скільки б ви не тренувалися, ніякого ефекту не буде, якщо цей процес не приносить вам задоволення. Задайтесь метою, постійно шукайте якісь речі, які будуть вас мотивувати. Для цього можна переглядати якісь цікаві матчі, читати про своїх улюблених гравців і т.д.
4
Будьте наполегливі. З першого тренування у вас навряд чи вийде грати на рівні світових зірок. Тренуватися і відточувати свою майстерність потрібно постійно і невтомно, тренування повинні бути систематичними, а не від разу до разу.
5
Перед кожним тренуванням проводьте розминку. Пробіжіть кілька кіл навколо поля або майданчика, зробіть кілька вправ, щоб розігріти м'язи.
6
Придбайте для тренувань зручне взуття та екіпіровку. Так як ви поки не самий професійний гравець, то не прагнете купувати найдорожчі професійні кросівки і щитки для ніг. Головне, щоб ваша форма була зручною, а не дорогою.
7
Вивчайте спеціалізовану літературу і різні методики на тему футболу, щоб удосконалюватися. Дивіться в інтернеті відео-уроці, читайте поради бувалих футболістів.
8
Почніть вести здоровий спосіб життя. Повністю відмовтеся від алкоголю і сигарет - вони не сумісні з таким спортом, як футбол. Справа в тому, що, крім негативного впливу на організм, вони заглушають ваше прагнення до тренувань. І пам'ятайте: головне - завжди йти до своєї мети і не перед чим не зупинятися, і тоді у вас обов'язково все вийде. Успіхів вам!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H9BXZZ8YDZA