Як зробити листівку в стилі квіллінг. намалювати листівку на папері.

Техніка бумагокрученія, або квіллінг, підходить для створення самих різних предметів - від рекламних плакатів до масштабних полотен, які визнають творами мистецтва. Якщо ви хочете випробувати квіллінг на чому-небудь попроще, зробіть вітальну листівку.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - інструмент для квілінгу;
  • - безбарвний клей,
  • - картон.
Інструкція
1
Одна з найпростіших фігур, яку можна зобразити в стилі квіллінг, - квітка. Підготуйте необхідні матеріали. Для однієї квітки вам знадобляться смужки паперу білого, світло-рожевого і зеленого відтінків. Ви можете купити готовий набір витратних матеріалів або нарізати смужки шириною 3-5 мм самостійно. Для пелюсток квітки підготуйте 4 смужки довжиною 15 см, стільки ж - довжиною 12 см, по 4 штуки 7 і 5 см, одну смужку зеленого паперу довжиною 10 см і три відрізки по 12 см. Основу листівки зробіть з листа картону формату А5, зігнувши його навпіл.
2
Вам знадобиться інструмент для скручування паперу. Його можна купити в магазині або зробити самостійно. Саморобну паличку можна виготовити з сірники або трубочки від соку, зробивши розріз на кінці.
3
Візьміть 15-сантиметрову смужку білого паперу, вставте її кінець в проріз на інструменті і накручуйте навколо осі, укладаючи один шар на інший. Готове кільце зніміть, покладіть на стіл, притримуючи двома пальцями, і дайте трохи розвернутися. Коли кільце розкриється до ширини 3-4 см, приклейте кінчик смужки до попереднього витка. Пальцями зігніть 2 зовнішніх шару кільця з двох сторін, щоб вийшов пелюстка мигдалеподібної форми.
4
Смужку рожевого кольору довжиною 7 см накрутите так же, склейте гурток, але не згинайте. Вставте деталь в центр білого пелюстка, закріпіть клеєм. Так само зробіть ще три пелюстки з довгих відрізків і чотири - з коротких.
5
За таким же принципом зробіть пелюстки із зеленої папери. Круглі заготовки «защипують» тільки в одному місці, щоб вийшли довгі листя каплевидної форми. Щоб зробити стебло, закріпіть папір в інструменті і починайте її накручувати, піднімаючи вгору. Смужка повинна накрутивши по спіралі.
6
Наклейте всі деталі на картонну заготовку. Спочатку нанесіть тонку смужку клею по центру і прикладіть до неї спіраль стебла. Потім на окремий аркуш паперу налийте трохи клею. По черзі макайте в нього пелюстки і прикладайте до листівки. Коли саморобка висохне, можна буде доповнити її написом або малюнками.