Як вкласти гроші в бізнес.

Багато хто мріє швидко розбагатіти. Деякі мають для цього бажання, але не володіють достатніми можливостями. Інші ж мають початковим капіталом для відкриття своєї справи, але не знають, як їм з вигодою розпорядитися. В який бізнес краще вкласти гроші?
Інструкція
1
Щоб вигідно вкласти гроші проаналізуйте економічні та соціально-культурні умови в тому часовому проміжку і територіальному розташуванні, в якому ви в даний момент знаходитеся. Визначте, що гарантовано буде приносити дохід протягом наступних 2-3 років.
2
Для цього постарайтеся прорахувати наперед всі фінансові ризики і вигоди. Не забувайте про економічну кризу. У його умовах у людей значно знизилася купівельна спроможність.
3
Зверніть увагу на те, що більшість споживачів не прагнуть купувати предмети розкоші і дорогі речі. Але тим не менше залишається затребуваною сфера повсякденних послуг і товарів першої необхідності. Це сектор громадського харчування - їдальні та кафе. А також перукарні з пакетом недорогих послуг, автомийки та заправні станції. Навіть у кризу багато хто звертається в приватні клініки до кваліфікованих фахівців і в аптеки.
4
Попит на дитячий одяг завжди вище, ніж на дорослу, тому що діти ростуть завжди. До того ж на іграшки батьки теж часто витрачаються. Нижня білизна вимагає заміни частіше, ніж повсякденна і верхній одяг.
5
І без чого люди ніяк не обійдуться, так це без харчування. Тому виробництво і продаж продуктів завжди залишаться прибутковими заняттями. Сюди ж можна віднести рослинництво і тваринництво.
6
Можна інвестувати гроші у свій бізнес, розвиваючи його «з нуля». Або ж підтримати бізнес-ідеї інших підприємців, ставши їхнім партнером. Для грамотного вибору скористайтеся послугами професіоналів, які зможуть оцінити ваш інвестиційний проект.
7
Не виключається можливість вкласти фінанси в готовий, налагоджений бізнес, купивши мале підприємство в іншого бізнесмена. Тільки поцікавтеся у підприємця: чому він його реалізує. Можливо, що у нього на це є свої особисті причини, які не впливають на подальше процвітання бізнесу. Але про всяк випадок дізнайтеся про бізнес з інших незалежних джерел.
8
Порадьтеся з юристами та іншими підприємцями. При успішному придбанні готового бізнес-проекту ви будете більш застраховані перед можливими невдачами. Там буде все налагоджено, починаючи від досвідчених співробітників і перевіреного обладнання і закінчуючи діловими зв'язками. Вивчіть всі тонкощі в даній сфері виробництва.
9
Якщо не маєте достатньо досвіду, то не зв'язуйтеся з привабливими проектами. Для початку спробуйте свої сили в менш ризикованих, але й менш дохідних підприємницьких напрямках. Можете навіть просто вкласти гроші в розширення бізнесу іншого підприємця з отриманням відсотків від прибутку.
10
Почитайте бізнес-журнали, поспілкуйтеся на форумах з бізнесменами. Можливо, що який-небудь людина володіє креативним бізнес-планом, але не має грошей для його здійснення. Головне, щоб дані послуги або товари були затребувані, і обрана ніша була на ринку порівняно вільна. У цьому випадку буде менше конкурентів і ризиків для просування бізнесу.
Зверніть увагу
Чим вище обіцяна прибуток, тим більше ризик її НЕ получіть.Всякая оригінальна і нестандартна ідея має можливість перетворитися на курку, що несе золоті яйця.