Що робити, коли нудно і нема чим зайнятися.

Незважаючи на активне життя, іноді трапляються моменти, коли людям абсолютно нічим зайнятися, і від нудьги вони готові лізти на стіну. Існує маса занять, які допоможуть скоротати декілька годин, де б ви не знаходилися.
Інструкція
1
Читання. Найбільш поширений варіант проведення часу - подорож з героями великих творів. Всього одна книга зможе зайняти цілий день, при цьому ви точно не станете нудьгувати, адже читання поглинає без залишку. Не обов'язково братися за класиків, можливо, вам захочеться пригод або гостросюжетного детективу. Вибирайте твір на свій смак і вирушайте в захоплюючий світ, створений для вас письменниками.
2
Активний відпочинок. Підняти настрій, зайняти кілька годин і підбадьоритися допоможуть такі види спорту, як катання на роликах, велосипеді, плавання, гра в теніс або бадмінтон.
3
Генеральне прибирання або прощання зі мотлохом. Ваша квартира таїть у собі широкі можливості для проведення далеко не нудних декількох годин. У вас нарешті з'явився час вимити підлогу за диваном або розібрати завали з непотрібними речами в шафах. Виносити сміття після таких заходів досить приємно - психологічно ви рятуєтеся від вантажу минулого, що позитивно позначиться на вашому настрої і самопочутті. Ну а ваш будинок стане ще більш затишним, чистим і акуратним.
4
Серіали. Деякі люди проводять за їх переглядом цілу добу, тому кілька годин у компанії героїв різних картин ви точно скоротати. Вибирайте серіал, який складається з кілька сезонів, сюжет якого вас приваблює, а дія на екрані підходить під настрій.
5
Культурно-масові заходи. Найчастіше моменти нудьги виникають у вихідні дні, - якраз тоді, коли в кожному місті можна знайти концерт, виставу чи цікаву виставку картин або фотографії. Відправляйтеся в місце, що відповідає вашим смаком, і ваш вечір не пропаде.
Зверніть увагу
Напевно у вас знайдуться справи, на які ви ніяк не могли знайти часу. Ось і настав їхній час! Заповніть анкету, вручену начальством ще минулого тижня, перепишіть лекції, які взяли у однокурсника місяць тому, рушайте на дачу і позбудьтеся від бур'янів, через яких уже й не видно ваших посадок. І справою займетеся, і нудьгувати не доведеться.