Як привітати із закінченням школи.

Закінчення школи - це свято для недавнього учня. Він успішно впорався з першим ступенем освіти, і з цього дня він вступає в доросле життя, вчиться долати перешкоди і шукає своє місце. Зробіть приємне своїй дитині - привітайте його з цією важливою подією.
Інструкція
1
Можливо, ви знаєте, про який подарунок мріє ваше чадо - новому ноутбуці, поїздці за кордон, стильному гаджеті або засобах на навчання у літній школі танців. Здійсніть же його мрію. Тим більше, що привід для цього дуже вагомий - ваша дитина відмінно потрудився за одинадцять років.
2
Влаштуйте святковий стіл на честь вашого сина чи дочки. Пускай на столі присутні улюблені страви вашої дитини. Можете також прикрасити кімнату, наприклад, намалювати на ватмані плакат, розвісити повітряні кулі. Запросіть родичів або друзів вашого випускника, якщо ви перебуваєте з ними в хороших відносинах. І, звичайно, на адресу вчорашнього школяра має бути сказано якнайбільше теплих слів. Пускай ваша дитина знає, що ви їм пишаєтеся.
3
Ймовірно, після закінчення школи ваша дитина вступить до вузу, який, можливо, знаходиться в іншому місті. У кожному разі, у нього буде менше часу для того, щоб бачитися з вами. Чому б не скористатися останнім влітку і не відзначити одержання середньої освіти сімейним відпочинком, поки колишнього школяра ще не захопила хвиля вступу? Це може бути як поїздка в старовинну європейську столицю, так і турпохід, в який ви підете всією сім'єю.
4
Можливо, ваша дитина вже визначився зі своєю майбутньою професією. Покажіть, що ви схвалюєте його вибір. Під час навчання в школі учень знаходився в безпеці, йому не потрібно було думати про майбутнє або вирішувати складні проблеми. Тепер же він відчайдушно потребує вашої підтримки. Якщо абітурієнту потрібні які-небудь спеціальні інструменти - полотна і кисті для художника, інструмент для музиканта, білий халат для лікаря - придбайте ці речі. Поговоріть з колишньому школярем про його спеціальності, похваліть його вибір, поцікавтеся, чим саме він планує займатися. Підтримка і схвалення життєвого шляху - це найкращий подарунок юній дівчині або молодій людині до закінчення школи.