Як на сайті залишити коментар.

Після перегляду того чи іншого сайту іноді виникає бажання подякувати його творців за виконану роботу або, навпаки, вказати на деякі помилки. Донести свою думку до власників ресурсу можна, залишивши на ньому коментар.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на сайті є форма для додавання повідомлень від відвідувачів. Цей параметр встановлюється адміністратором. Якщо він відключив можливість коментування матеріалів сайту, у вас не вийде висловити свою думку. Вивчіть нижню частину інтернет-сторінки. Якщо ця опція включена, ви побачите поле для коментаря прямо під матеріалом.
2
Уважно розгляньте матеріали, представлені на сайті. Часто статті розміщуються в двох блоках. У першому міститься превью - коротка інформація про зміст статті та/або тематична ілюстрація, а другий блок являє собою основний текст матеріалу. Ви зможете залишити коментар, якщо перейдете до другого блоку. Для цього необхідно натиснути на рядок-посилання з заголовком статті. Досить часто в кінці превью ставлять фразу або слово-посилання «Читати далі» або «Детальніше». На деяких ресурсах посилання на коментарі дається в першому блоці. У цьому випадку вам достатньо просто натиснути на слово «Коментувати», і ви автоматично перейдете до віконця, в якому можна залишити своє повідомлення.
3
Надрукуйте свій коментар в порожньому полі та натисніть на кнопку «Додати». На деяких інтернет-ресурсах вам буде потрібно ввести код перевірки з комбінації цифр та/або букв. Іноді також потрібно повідомити про себе додаткові відомості, наприклад, залишити адресу електронної пошти, повідомити своє ім'я або нікнейм. Обов'язкові для заповнення поля завжди відзначаються спеціальним символом. Найчастіше це червона зірочка.
4
Знайдіть на сайті розділи «Гостьова» і «Форум». У них ви також можете залишати свої повідомлення. Опустіться до кінця сторінки. Там повинно знаходитися порожнє поле. Введіть текст коментаря і натисніть на кнопку «Отруїти». Якщо на форумі немає опції швидкої відповіді, натисніть на кнопку «Додати відповідь» або «Відповісти». Перед вами відкриється сторінка для введення повідомлення. Написавши коментар, натисніть на «Відправити».