Як надіти дощовик на коляску. чи може дитина отруїться від запаху дощовика.

Якщо під час прогулянки з маленькою дитиною раптом починається дощ, сніг чи сильний вітер, необхідно подбати про захист малюка. Виробники товарів для дітей передбачили рішення цієї проблеми і стали випускати зручний захисний дощовик для коляски.
Інструкція
1
Вибирайте дощовик для коляски відповідно до її конструкцією і розмірами. Якщо вона зроблена по типу трансформера, то, відповідно, здобувайте захисний засіб саме для такої моделі. Існують і універсальні дощовики, підходящі до різних моделей колясок. Перед покупкою попросіть продавця надіти дощовик на коляску, оцініть, чи надійно він захищає її від вологи, чи забезпечує достатню прилягання до поверхні.
2
Звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлений дощовик. Найбільш безпечними для здоров'я дитини вважаються вироби з текстилю, а не з поліетилену, так як останні погано пропускають повітря, створюючи в колясці парниковий ефект і можуть потріскатися на морозі.
3
Збираючись надіти дощовик на коляску, витягніть його з упаковки і повністю розгорніть. Матеріал не повинен мати різкого запаху, в іншому випадку від використання такої речі краще відмовитися.
4
Зверніть увагу на те, де знаходиться верхня частина, яка розташовуватиметься над особою дитини, і де нижня. У верхній частині дощовика повинно матися віконце, в яке ви зможете бачити голову свого малюка.
5
По краях дощовика знайдіть кріплення: стрічки-липучки, за допомогою яких ви і будете фіксувати захист від дощу. Віконце також застібається за допомогою липучок. Не переживайте, що дитині не вистачатиме повітря, будь дощовик повинен бути забезпечений спеціальними отворами, що передбачають надходження кисню в коляску. Вентиляція, як правило, знаходиться з боків, а не зверху, що також передбачає надійний захист малюка.
6
Зверніть увагу на краю дощовика, вони повинні мати гумку для більш щільного його прилягання до коляски. Якщо дощовик просто бовтається на візку, найімовірніше, ви щось неправильно зробили або пропустили одне з кріплень. Перевірте ще раз всі застібки. Надягайте дощовик на коляску таким чином, щоб її ручка виявилася вільною.
Зверніть увагу
Універсальний дощовик на будь-яку прогулянкову коляску. Захистіть свого малюка від вітру, снігу, дощу, візок не продуватиме, задувати з боків, а мікроклімат і доступ кисню залишиться колишній. Навіть якщо на коляску надітий дощовик, то мама все-одно може дістати/покласти малюка, т. К. По периметру коляски вшитий замок-блискавка.
Корисна порада
А дощовик на прогулянкову коляску - єдиний спосіб уберегти крихітку в непогоду. Коляски бувають різні, але особливої необхідності шукати захист для конкретної моделі немає - дощовик на коляску універсальний підійде для будь-якого «транспортного засобу» малюка, та й обійдеться дешевше, ніж виключно «брендовий» модель, хоча нітрохи не поступиться за якістю.