Як провести День захисту дітей.

Щорічно першого червня відзначається День захисту дітей. У це свято, крім акцій, покликаних звернути увагу на проблеми неповнолітніх хлопців з різних регіонів, прийнято веселити дітей, потурати їм зерна і дарувати невеликі сувеніри.
Інструкція
1
В міжнародний День захисту дітей проходять різні святкування в міських парках і на площах, що влаштовуються місцевими властями. В основному ці вікторини будуть цікаві хлопцям до десяти років - діти на них співають і танцюють разом з ведучими, відгадують загадки, читають вірші. Якщо вашій дитині подобаються подібні розваги, дозвольте йому провести свято разом з іншими дітьми.
2
Для хлопців тихих і посидючих дитячі бібліотеки також найчастіше проводять різні конкурси. Після такого Дня захисту дітей дитина отримає інформацію про те, звідки пішла традиція даного свята, які благодійні акції проводяться в місті і чого з допомогою них хочуть добитися учасники. Для малюків проводяться різноманітні вікторини, в яких діти змагаються, хто ж з них самий кмітливий, розумний і начитаний.
3
Ви можете не відправляти дитину ні громадські гуляння, а провести День захисту дітей разом. Вирушайте в кіно або парк атракціонів. Міські кінотеатри в зв'язку з початком шкільних канікул пропонують широкий вибір фільмів для юних глядачів. А до кас луна-парків шикуються довгі черги.
4
Міські вулиці повні спокус. Раз у раз трапляються лотки з морозивом, солодкою ватою або газованою водою. Порадуйте дитини улюбленими ласощами, адже сьогодні його день. А барвистий повітряна куля у формі улюбленого мультиплікаційного героя стане відмінним подарунком.
5
Обов'язково розкажіть дитині, що ви його любите і нікому не дасте в образу. Пускай вам і здається, що це само собою зрозуміло, вашому синові або дочці буде приємно почути це від вас в головне дитяче свято.
6
На жаль, не всім дітям пощастило з батьками. Розкажіть малюкові про те, що в дитячих будинках живуть хлопці, у яких немає рідних. Волонтери намагаються до першого червня приурочувати різні акції в дитячих будинках. Можливо, ваша дитина теж захоче надати посильну допомогу і подарувати усмішку незнайомої малюкові.