Як ввести інтернет-карту.

Для здійснення платежів в мережі інтернет, для покупок в інтернет-магазинах багато банки та фінансові установи випускають інтернет карти. Їх перевага в тому, що вони не пов'язані ні з якими іншими картами, вводячи її номер на сайті, ви не ризикуєте засвітити номери своїх кредитних і зарплатних карток.
Інструкція
1
Зверніть увагу на основні відмінності інтернет-карти від звичайних пластикових банківських карт. Інтернет-карта - це по суті її 16-значний номер, код CVV2 або CVC2 і термін дії картки. Залежно від установи, що випустив карту, її інформаційні поля можуть мати захисний шар. Зітріть його перед використанням картки.
2
Щоб ввести інтернет-карту при здійсненні платежу в мережі, в поле запиту «Номер картки» введіть її 16-значний номер і надішліть запит. Якщо на рахунку карти буде матися необхідна сума, запит виконається, а суму замовлення буде автоматично списана з рахунку картки клієнта.
3
При здійсненні поштових чи телефонних замовлень в бланку замовлення вкажіть 16-значний номер інтернет-карти в поле «Номер картки». Сума замовлення, як і в попередньому випадку, автоматично буде списана з рахунку інтернет-карти при відправці замовлення. Якщо на рахунку не буде достатньої суми, замовлення не здійсниться.
4
З метою підвищення безпеки при розрахунках в мережі багато інтернет-магазини і платні сервери крім 16-значного номера карти вимагають вказати код CVV2 (CVC2). На випадок втрати або крадіжки картки банки намагаються не зазначати термін дії та код CVV2 (CVC2) безпосередньо на інтернет-карті. У цьому випадку для з'ясування цієї інформації телефонуйте в сервісний центр банку.
5
Запам'ятайте, що чим більше інформації про карту потрібно ввести на конкретному ресурсі, тим безпечніше відбудеться угода. Але, незважаючи ні на що, намагайтеся користуватися тільки перевіреними веб-ресурсами, зберігайте в секреті номери і коди своїй інтернет-карти. У випадку, якщо інтернет-магазин викликає сумніву, не вводьте дані своєї карти. І взагалі, номера картки вводите, тільки коли ви твердо вирішите зробити оплату замовленого товару або послуги, а не заздалегідь.
6
Крім того, інтернет-карту можна використовувати для покупки і бронювання номерів у готелі, за умови що остання підтримує послугу голосової авторизації або імпринтер. В даному випадку для оплати замовлення інтернет-картою назвіть чітким голосом 16-значний номер системі голосової авторизації. Або, перевівши телефон в режим тонального набору, введіть цей номер з клавіатури. При правильному введенні номера і наявності на рахунку необхідної суми ваше замовлення буде прийнятий до виконання.