Як потрапити на Фестиваль Сен-Фермін у Памплоні.

З 6 по 14 липня іспанська місто Памплона (Pamplona) стає центром святкових заходів, присвячених святому Ферміну - єпископу, що жив колись в Памплоні і врятував місто від епідемії чуми. Колись свято являвся релігійним, але з часом перетворився на справді народний.
Вам знадобиться
  • - заброньований номер в готелі;
  • - шенгенська віза.
Інструкція
1
Фестиваль у Памплоні починається опівдні 6 липня, городяни і туристи відкривають принесене з собою шампанське і починають обливати ним один одного. По всьому місту в цей святковий день проходять народні гуляння, виступають музичні та театральні колективи, влаштовуються феєрверки і паради масок. Одним з найбільш захоплюючих елементів свята є біг вулицями міста биків, доставлених для кориди. Найбільш відчайдушні городяни і гості намагаються бігти перед биками, що нерідко призводить до отримання досить важких травм, а то й загибелі людей. Незважаючи на це, фестиваль в Памплоні є одним з найвідоміших свят, тому подивитися на нього з'їжджаються туристи з самих різних країн.
2
Щоб потрапити на свято в Памплоні, вам не буде потрібно запрошення або якесь інше дозвіл. Однак слід враховувати, що на свято з'їжджається безліч людей, тому слід заздалегідь подбати про бронювання готельного номера. Саме розміщення в місті на час свята може стати для вас головною проблемою, тому номер рекомендується бронювати не менше ніж за місяць до приїзду.
3
Забронювати номер можна через інтернет. Врахуйте, що правильніше замовляти номер безпосередньо на сайті готелю, а не в численних посередницьких компаніях. Щоб знайти сайт готелю, наберіть в пошуковику фразу «Памплона офіційний сайт готелю». Серед з'явилися посилань ви напевно відшукаєте відповідну. Перейшовши на сайт, пошукайте вибір російської мови, він присутній в опціях сайтів багатьох готелів. Як правило, оплату найкраще здійснювати банківською картою, це найбільш зручний і безпечний спосіб.
4
Для відвідин Іспанії вам буде потрібно шенгенська віза. Іспанське консульство вельми лояльно до туристів з Росії, тому проблем при оформленні візи виникнути не повинно. Вартість візи становить близько 1500 рублів, оформлення займає три дні.
5
Памплона знаходиться в Наваррі, це північ країни. Дістатися до міста можна літаком - наприклад, перелетівши з популярної у туристів Барселони. Політ займе трохи більше години і обійдеться приблизно в 200 євро.