Як часто потрібно провітрювати приміщення влітку.

Людина силу-силенну часу проводить в закритих приміщеннях. Але ж від мікроклімату, який в них створюється, залежить його самопочуття. Створити сприятливе середовище у власній квартирі можна - досить підібрати оптимальну вологість, постаратися дотримуватися комфортною для вас температури і провітрювати приміщення.
Інструкція
1
Частота провітрювання залежить від пори року і температури за вікном. Наприклад, для зими рекомендовані короткі, але багаторазові провітрювання. Фахівці радять відкривати кватирки п'ять-шість разів на день не більше ніж на десять хвилин. А літо вносить свої корективи в режим провітрювання.
2
В спекотну пору року цілком припустимо, якщо вікна у вашій квартирі будуть постійно відкриті. Однак влітку цього недостатньо для повного насичення квартири киснем і охолодження приміщення. Для того щоб у приміщенні було прохолодно, провітрюйте квартиру, як і в холодну пору року, п'ять-шість разів на день. Створюйте протяг у квартирі. Відкривайте всі вікна, а також вхідні двері хоча б на десять хвилин. Завдяки цьому в приміщення надійде свіже повітря і знизиться температура.
3
Приділяйте більше уваги тим кімнатах, в яких ви проводите багато часу. Неодмінно перед сном гарненько провітріть спальню, інакше ви будете погано спати. Увечері влаштуйте протяг в залі, де збирається вся родина. Кухня також повинна регулярно провітрюватися, а під час готування не забувайте включати витяжку.
4
На частоту провітрювання впливає район вашого проживання. У будинках, розташованих в зелених квартах, вікна можуть бути відкриті хоч цілодобово. Однак якщо ви проживаєте в квартирі з видом на жваву магістраль, бажано провітрювати приміщення двічі на день: ввечері перед сном і рано вранці, коли машин практично немає. Завдяки подібному режиму ви наситите свіжим повітрям ваш будинок і уникнете задушливих вихлопних газів.
5
А от якщо на вулиці спека, провітрювати квартиру днем не варто. Навпаки, йдучи на роботу, щільно закрийте вікна, опустіть жалюзі і задерніте штори. Тоді розпечене повітря не проникне до вас у будинок. Увечері ж, коли спека спаде, можете відкрити вікна у всіх кімнатах і не закривати їх до самого ранку.