Як завести мікроблог в твіттері.

В останні роки в інтернеті з'явилася велика кількість служб, що дають можливість як спілкуватися з людьми по всьому світу, так і обмінюватися повідомленнями. Одна з таких систем, Твіттер, являє собою сервіс, який з'єднує переваги мікроблогу і ICQ. Щоб приєднатися до величезного числа користувачів цієї комунікаційної системи, необхідно пройти просту реєстрацію. Ця стандартна процедура займає всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Пройдіть для реєстрації в системі на головну сторінку Twitter за адресою https://twitter.com/. На сторінці, ви побачите вікно з написом «Вперше в Твіттері? Приєднуйтесь ». У відповідних полях форми введіть своє прізвище та ім'я, діючий адресу електронної пошти та придуманий вами для Твіттера пароль. Натисніть кнопку «Далі».
2
На знову відкрилася сторінці перевірте, наскільки правильно ви ввели інформацію. При необхідності відкоригуйте написання справжнього імені, а також нікнейм в системі. Якщо система видає повідомлення, що дане ім'я вже зайняте, виберіть собі інше з числа запропонованих. Натисніть кнопку «Створити обліковий запис».
3
На наступній сторінці ознайомтеся з короткою інформацією про те, що таке «твіт», як користуватися системою. Якщо така інформація вам вже відома, переходьте до наступного кроку реєстрації.
4
Дізнатися, хто вже присутній в глобальній системі під назвою Твіттер. При бажанні ви можете знайти відомих вам людей, включаючи політиків, акторів, громадських діячів, науковців і безліч інших знаменитостей. Для цього необхідно ввести в пошуковий рядок потрібніше вам ім'я. Якщо вас це поки не цікавить, пропустіть цей крок.
5
Знайдіть своїх друзів і знайомих. Додайте контакти з адресної книги своєї електронної пошти і в безпечному режимі спробуйте з'ясувати, хто з друзів вже зареєстрована в системі.
6
Налаштуйте свої індивідуальні параметри. Завантажте власне фото, вибравши зображення розміром не більше 700 Кб у форматі GIF, JPG або PNG. Внесіть дані в розділ «Про себе» - не більше 160 символів. Натисніть на кнопку «Продовжити». Реєстрація практично завершена.
7
На головній сторінці мікроблогу перегляньте свій індивідуальний профіль і при необхідності внесіть до нього зміни. Для отримання доступу до всіх функцій Твіттера зайдіть на вказану вами на початку реєстрації поштову скриньку і у відповідному посланні системи пройдіть по вказаним посиланням.
8
Почніть читати найбільш популярні повідомлення-твіти та стежити за стрічками новин тих, хто вам цікавий. З часом ви навчитеся користуватися всіма функціями мікроблога та приєднуйтеся до обширного і багатоликого інтернет-спільноті під назвою Twitter.