Як навчитися бути простіше.

Фраза «Будь простіше, і до тебе потягнуться люди» - досить із'езжена і, тим самим, з дитинства відома кожній людині. Але радити набагато легше, ніж самому слідувати цьому правилу. Що ж потрібно зробити для набуття цією заповітне простоти?
Інструкція
1
Почати потрібно з самого себе і навчитися сприймати свою особистість простіше. А це значить, не ставити перед собою якихось неймовірних вимог, цілей, не контролювати кожну свою дію і слово. Розслабтеся. Нехай ваше життя більше нагадує плавання, а не карбований марш. Подивіться в дзеркало і, замість того, щоб шукати черговий недолік і усувати його, просто посміхніться самому собі.
2
Як тільки ви знизите серйозність по відношенню до себе, вона перестане перекладатися і на інших людей. Кожна людина має безліч переваг, тому перестаньте підсвідомо щоразу шукати в ньому вади. Критиканство - ось найнеприємніше породження занадто серйозного ставлення до всього. Це якість, яка заважає не тільки оточуючим, але, в першу чергу, саме вам.
3
Постарайтеся частіше відкриватися і віддаватися ситуації. Простіше кажучи, розучилися контролювати кожен момент. Навіть якщо ви на роботі, то зайва напруга тільки перешкодить вам, в кінцевому підсумку. А в дружній компанії тим більше важливо вміти розслаблятися, даруючи радість і собі, і оточуючим. Вимкніть аналіз, включите відчуття.
4
Почуття гумору з'єднує самих різних людей, оскільки саме воно робить їх зрозумілими один одному і простими в хорошому сенсі. Навчіться сміятися над собою, це неймовірно цінна якість. Не бійтеся виглядати дурним, адже, насправді, це якість показує вашу внутрішню силу і впевненість.
5
Найчастіше, внутрішня напруга і серйозність в розумі пов'язано з сильною скутістю м'язів. Спробуйте лягти на підлогу, вільно розставивши руки і ноги, і полежати в такому положенні близько 15-20 хвилин. В цей час дихайте глибоко і спокійно, зосереджуючи увагу на повітрі, який проходить через область носоглотки. Відженете зайві думки. Ви відчуєте, що із загальним розслабленням тіла у вас пропала і напруженість внутрішня. Ви побачите, що вам не хочеться більше сприймати світ надто серйозно, ви станете набагато простішим і відкритим до світу.