Як на сайт додати статистику.

Визначити, скільки людей регулярно відвідують ваш сайт, і які саме розділи їм найбільше цікаві, допоможе встановлений на кожній сторінці лічильник відвідуваності від Liveinternet. Цей сервіс статистики вважається найбільш популярним в рунеті завдяки великому кількістю зібраних даних для максимально повного аналізу сайта.
Вам знадобиться
  • - доступ на сайт з правами адміністратора;
  • - текстовий редактор;
  • - базові знання HTML.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері конструктор лічильників відвідуваності, який знаходиться за адресою http://www.liveinternet.ru/add. Введіть у форму, що відкрилася всю необхідну інформацію про сайт, на який буде встановлюватися лічильник, і натисніть кнопку «Далі» .Проверьте правильність введених даних і, якщо була допущена помилка, поверніться до попереднього кроку натисканням кнопки «Повернутися до редагування». Виправивши помилки, натисніть «Зареєструвати».
2
Натискання на кнопку «Отримати html-код лічильника» відкриє сторінку, де ви можете вибрати вподобаний дизайн лічильника. Для зміни його кольору клікніть на його зображення і виберіть відповідний відтінок з списку. Визначившись з типом лічильника, клікніть на кнопку «Отримати html-код лічильника», розташовану в нижній частині сторінки.
3
Відкрийте в текстовому редакторі сторінку, на яку потрібно вставити лічильник, що фіксує статистику відвідувань. Скопіюйте згенерований сайтом liveinternet.ru код лічильника в потрібне місце сторінки.
4
Завантажте відредаговану сторінку на хостинг і перевірте, щоб лічильник відображався правильно, а також вівся точний облік статистики відвідуваності.
Зверніть увагу
Код лічильника змінювати не рекомендується, інакше дані статистики відвідувань будуть неточними або зовсім перестануть фіксуватися.
Корисна порада
Для перевірки правильності роботи лічильника поновіть сторінку сайту кілька разів. Якщо поновлення зафіксовані на лічильнику, значить, він був встановлений правильно.