Як відновити швидкість інтернету.

Інтернет сьогодні є практично в кожному будинку. Однак умови обслуговування відрізняються в залежності від компанії, що надає послуги з підключення. Якщо ви використовуєте провідний інтернет, навряд чи ви відчуваєте незручності зі швидкістю. Бездротовий передбачає деякі обмеження.
Інструкція
1
Коли ви використовуєте USB-модем, вам надається деяка кількість трафіку, після закінчення якого швидкість на безлімітному тарифі різко спадає. Залежно від регіону, оператора і тарифу, умови будуть відрізнятися. Щоб відновити швидкість, використовуйте USSD-команди для підключення послуги «Продовж швидкість»: Білайн - * 110 * 311 # (виклик); Мегафон - * 105 * 906 # (виклик) для московського регіону, подробиці для інших регіонів дивіться на офіційному сайті; МТС - 0890 (довідкова для дзвінка з SIM-карти), 8800333 0890 (багатоканальний телефон гарячої лінії). Якщо у вас інший оператор, відвідайте офіційний сайт, щоб уточнити дані з надання підключення до інтернет.
2
Коли у вас провідний інтернет, і в умовах надання тарифних послуг немає пункту про обмеження швидкості, вам треба зв'язатися з компанією, що надає інтернет-обслуговування. Можливі прориви на лінії, велика завантаженість мережі, технічні роботи. При будь-якому розкладі вам знадобиться консультація фахівця. Можливо, ваш тарифний план застарів, і умови користування на ньому змінилися. Тоді вам потрібно буде змінити тарифний план.
3
В деяких браузерах, наприклад, Opera, передбачена функція Turbo. Вона потрібна для того, щоб збільшувати швидкість завантаження сторінки при повільному з'єднанні. Перевірте, ймовірно, ви її відключили. Якщо це так - відновіть роботу режиму Turbo.
4
Швидкість завантаження також залежить від сервера, на якому він розташований. При неполадках і технічних роботах на сайті швидкість завантаження може бути знижена. В іншому випадку завантаження сайту може взагалі не виконуватися. Вам потрібно почекати деякий час, ймовірно, швидкість буде відновлена.
5
Перевірте справність модему. Вивчіть настройки пристрою, якщо до нього додавалося ПО. Можливо, обмеження по швидкості було вистелена в програмі.
6
Якщо ви використовуєте торрент-менеджер, швидкість закачки буде залежати від кількості роздають. Якщо ви не міняли настройки торрент-менеджера, збільшення швидкості спостерігатиметься з додаванням роздають.