Як зробити скління лоджії.

Скління лоджії може переслідувати різні цілі - від простої захисту від дощу, вітру і снігу до створення окремої кімнати. Залежно від них, існує кілька видів вікон, які потрібно встановити.
Інструкція
1
Встановіть прості дерев'яні рами з одним склом і мінімумом герметизації. Цей варіант підходить у випадку, якщо ваша мета - захист від зовнішніх впливів, але не шумоізоляція. Засклення такого плану трохи приглушить зовнішні звуки, температура в холодну пору року буде на два-три градуси вище, ніж на вулиці. Плюсом такої конструкції є хороша прохідність повітря і легка установка, яку ви зможете зробити самостійно.
2
Використовуйте пластикові вікна, якщо ви хочете домогтися більшого комфорту на балконі. Склопакети забезпечать захист від вітру та інших зовнішніх впливів, а також не дозволять температурі сильно знизитися в холодну пору року. При цьому способі остекленения, як правило, слід встановити додатковий шар внутрішньої обшивки балкона. Пластикові вікна, на відміну від дерев'яних рам, стійкі до впливу зовнішнього середовища і можуть прослужити дуже довго. З плюсів можна відзначити, що їх установка може обійтися відносно недорого, з мінусів же - відсутність вільної циркуляції повітря усередині приміщення. Також при сонячній погоді рекомендується тримати їх відкритими - це допоможе витримати температуру на балконі в розумних межах.
3
Для перетворення вашого балкона в окрему кімнату поєднуйте склопакети і високу ступінь утеплення. Залийте герметиком всі щілини в стінах. Прокладіть утеплювач уздовж рам, стін, на підлозі та стелі. Обов'язково зробіть гідроізоляцію. Якщо балкон знаходиться на підвітряного стороні, прокладете додатковий шар з пінобетону - це забезпечить більший відсоток збереження тепла в приміщенні. Проведіть електрику і продумайте систему опалення кімнати. Оптимальним буде використання системи електропідігріву підлоги. Після цього зробіть внутрішню обшивку балкона. Матеріал, з якого вона виготовлена, повинен добре реагувати на нагрів і мати низьку теплопровідність - це допоможе зберегти балкон теплим в зимовий час.