Як доглядати за сухою шкірою обличчя влітку.

У літній період шкіра, схильна до сухості, піддана не тільки агресивного впливу сонячного світла, але і обезводнення. Тому в цей час року вона вимагає додаткової турботи.
Інструкція
1
Починайте будь-які процедури по догляду за шкірою обличчя з його очищення. Для схильної до сухості шкіри необхідно вибирати найбільш щадні кошти, а саме муси і пінки. Від гелів краще відмовитися, оскільки вони сприяють підсушуванню епідермісу. Також непоганим варіантом є косметичне молочко. Очищення необхідно проводити не тільки ввечері, але і вранці, оскільки вночі сальні залози також виробляють секрет. На перший погляд це дозволяє зменшити лущення і сухість, але, в той же час, він обмежує доступ кисню до верхніх шарів епідермісу.
2
Не забувайте про правильне видаленні вологи після вмивання. Ні в якому разі не можна протирати обличчя рушником, навіть якщо воно дуже м'яке, досить акуратно промокнути їм надлишки води.
3
Надайте шкірі здоровий вигляд. Для цього існують спеціальні тонізуючі засоби, вони виробляються у вигляді водички або сироватки. Наносити їх необхідно після водних процедур.
4
Користуйтеся зволожуючим кремом. Вибір цього кошти дуже індивідуальний, але варто дотримуватися двох правил. По-перше, ні в якому разі не можна купувати засіб для жирної або комбінованої шкіри, воно буде стягувати епідерміс. По-друге, краще віддати перевагу крему, який містить SPF - сонцезахисний фільтр. Чим вищий цей показник, тим краще засіб захищає шкіру від дії променів.
5
Забезпечте шкірі зволоження протягом усього дня. Найпростішим способом є регулярне умивання, але, оскільки воно не завжди доступно, можна скористатися термальною водою, випущеної у вигляді спрею. Такий балончик можна носити в сумці і час від часу збризкувати обличчя.
6
Відмовтеся від матуючих засобів - пудри і тональних кремів, оскільки дрібні частки вбирають у себе вологу, наявну на обличчі, і сприяють появі лущення.