Як написати резюме без досвіду роботи. Як грамотно скласти резюме без досвіду роботи.

Скласти резюме, не маючи досвіду роботи досить легко. Адже в резюме вказується не тільки минулий досвід, а й інформація про ваші цілі і завдання, результати їх виконання. Починаючи з першого курсу в навчальному закладі, ви можете покращувати своє резюме, поступово додаючи туди нову інформацію, яка свідчитиме про ваш потенціал як у майбутнього працівника. Для того щоб грамотно написати резюме, ви повинні пам'ятати про основних пунктах, які повинні бути розкриті.
Інструкція
1
Контактна інформація. Спочатку потрібно вказати ПІБ, дату народження, всю необхідну контактну інформацію (адреса, e-mail, номер телефону).
2
Освіта. Головне правило, яке слід виконувати при оформленні даного пункту - утворення необхідно вказувати в зворотному хронологічному порядку. Починаючи з останнього отриманої освіти, вказуйте назву навчального закладу, його адреса, період навчання і спеціальність, яку ви отримали. Також бажано вказати тему вашої дипломної роботи. Не забувайте про те, що ви можете вказати конкурси, олімпіади, конференції, в яких ви брали участь.
3
Досвід роботи. Не маючи минулого досвіду роботи, ви можете вказати інформацію про навчальну та практичної діяльності, яка відноситься до обраної професії. Якщо ви закінчили школу, орієнтовану на поглиблене вивчення будь-якого предмета - вкажіть його. Також якщо ви займалися спортом і досягли у ньому значущих успіхів, або відвідували спеціальні курси або гуртки, то відзначте це в вашому резюме. Слід наводити всі факти, які можуть підвищити ваш рівень як работніка.Еслі ви брали участь у благодійних заходах або добровільно працювали в різних організаціях, розкажіть про свій досвід, адже це покаже вас як комунікабельну і ініціативного людини.
4
Навики. В даному розділі вкажіть ті вміння і здібності, якими ви володієте. Як приклад, ви можете використовувати такі навички: знання іноземних мов, комп'ютерні знання, лідерські якості, творча обдарованість, ініціативність, гнучкість розуму, уважність, письмові навички, грамотність.
Зверніть увагу
• Обсяг тексту резюме не повинен перевищувати одну сторінку. • Необхідно писати ваше резюме в діловому стилі. • Не слід оформляти резюме рамками, квіточками або метеликами. • Ніколи не використовуйте слово «Резюме» у вашому документі, тим більше не пишіть його в заголовку.
Резюме створює перше враження у роботодавця про претендента на вакансію. Саме тому необхідно з великою відповідальністю підходити до складання даного документа, в особливості для банківських структур.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Майте на увазі, що хороше резюме звичайно міститься на одну сторінку. Роботодавці не люблять читати занадто довгі вистави з зайвою інформацією. Для працівника банку важливим є вміння лаконічно і системно мислити. Потенційний роботодавець повинен зробити відповідний висновок про вас після прочитання вашого резюме.
2
У перші чотири графи документа напишіть прізвище, ім'я та по батькові, вкажіть дату народження, свої контактні дані та розгорнуте найменування вакансії, на яку ви претендуєте (наприклад: «претендую на посаду юриста в кредитний відділ»).
3
В розділі «Освіта» вкажіть ті заклади, в яких ви навчалися (найменування закладу, факультет й роки навчання), при цьому школу вказувати не треба. Якщо у вас є будь-яке додаткове освіту, що відноситься до сфери вашої майбутньої діяльності (банківської роботі), наприклад, курси, напишіть також і про це. Не забудьте вказати рівень володіння комп'ютером та іноземними мовами.
4
Наступним розділом вашого резюме буде «Досвід роботи». В хронологічному порядку вкажіть свої попередні місця роботи і займані посади (найменування організації, роки роботи, посада, виконувані обов'язки, причина відходу).
5
В заключній частині вашого резюме - «Особисті дані» вкажіть сильні сторони своєї особистості, які допоможуть вам стати хорошим фахівцем у банківській сфері (відповідальність, стресостійкість, комунікабельність, націленість на результат і т.д.)
6
Бажано також написати про свій сімейний стан. Для деяких вакансій (менеджери по роботі з клієнтами) необхідна наявність водійських прав та власного автомобіля. Якщо ви претендуєте на такі посади, не забудьте вказати і це.
Зверніть увагу
Як правило, при прочитанні резюме для роботи в банку, роботодавця цікавить інформація про відсутність або наявність у вас судимостей. Її можна додати в блок: «Особисті дані».
Корисна порада
Найкраще оформляти резюме в друкованому варіанті в програмі Word.