Як визначити свій цветотип зовнішності.

Залежно від кольору шкіри, очей і волосся, все люди умовно відносяться до чотирьох кольоротипу , аналогічним назвам пір року. Кольорове поєднання природи в різних сезонах має жовто-червоні та зелено-блакитні тони, отже, кожному цветотипу зовнішності підходять деякі їхні відтінки.
Інструкція
1
Підготуйте клаптики тканини різних кольорів і відтінків, роблячи акцент розподілу на холодні і теплі тони.
2
В добре освітлюваної розсіяним сонячним світлом кімнаті сядьте перед великим дзеркалом, зніміть з себе прикраси і надіньте неяскраву одяг.
3
Для того щоб попередньо визначити свій цветотип зовнішності, починайте прикладати до обличчя тканини різних тонів. Відповідний вам колір відразу зробить вигляд яскравіше і ефектніше. Кольору, не гармоніюють з вашою зовнішністю, створять стомлений образ.
4
У разі якщо позитивний результат дають золотисті, жовтувато-рожеві тони - ви ставитеся до теплого кольоротипу (осінь, або весна), якщо оливкові або блакитнувато-рожеві тони - у вас холодний колірний тип (літо, або зима).
5
Розглядаючи колір волосся, шкіри і очей, визначте конкретно ваш цветотип. Якщо ви є володаркою світлого волосся з солом'яним відтінком; брови і вії трохи темніше, або такого ж кольору, як і волосся; колір очей жовтувато-або сіро-зелений, блакитний; шкіра світла, часом з веснянками і при засмазі набуває приємний відтінок - ви ставитеся до весняного цветотипу.
6
В тому випадку, якщо колір вашого волосся має холодний попелястий відтінок; очі - синього, сірого, або зеленуватого кольору; шкіра ніжна, з холодним оливковою або блакитним відтінком - ви володарка колірного типу Літо.
7
Ваше волосся мають насичений рудий або каштановий з медовим відтінком колір; очі карі, світло-карі, зелені темно-сірі; шкіра світла або смаглява іноді з рудими веснянками - визначити свій цветотип зовнішності не важко, оскільки ви - Осінь.
8
У власниць колірного типу Зима - темний колір волосся з холодним попелястим відтінком, або натуральний платиновий блонд; очі зелені, темно-карі, темно-сірі або сині; шкіра, або дуже світла без рум'янцю, або смаглява.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vGk7LBJke3U
Зверніть увагу
Багато з вас знають про існування цветотипов зовнішності, які завдяки художникам, умовно діляться на сезони-пори року: Весна, Літо, Осінь, Зима. Знати-то знають, але мало, хто взяв на себе працю визначити свій цветотип і успішно користуватися своїми знаннями у виборі колірної гами одягу та палітри макіяжу. Знаючи свій цветотип, ви будете точно знати навіть без примірки, йде вам ця річ чи ні.
Корисна порада
Кажуть, що ідея про поділ людей на різні цветотипу належить Максу Фактору. Чи не відомо, чи так це насправді, однак те, що це вплинуло на дуже багато чого - це факт. Визначаючи всього за кілька хвилин людський цветотип, можна вирішити проблему з вибором кольору практично на все життя. Це стосується не тільки вибору одягу, а й кольорової палітри макіяжу.