Як виконати план.

План - це те, без чого неможлива будь-яка робота. План - це дамоклів меч, який висить над нами доти, поки ми його не виконаємо. Як виконати план?
Інструкція
1
По-перше, розберіться, для чого вам потрібен план, як ви будете його використовувати і, відповідно, його виполнять.Предположім, ваше завдання - досягти гарного результату через три місяці. Це може бути задача на роботі, в особистому житті - в даному випадку це не особливо прінціпіально.Первое, що потрібно зробити - розділити велику задачу на кілька проміжних завдань.
2
Потім - розділити проміжні завдання на завдання поменьше.Когда у вас з'явиться список всіх завдань, можна приступати до виконання плану.
3
Розділіть кількість задач на число днів, за які вам потрібно їх вирішити. Вийшло число буде тією нормою, яку потрібно буде виконувати щодня. Якщо за один день вдасться вирішити більше завдань, ніж планувалося - чудесно! Значить, в наступний день ви можете дати собі невеликий відпочинок. А якщо планку не знижувати, можна буде виконати план навіть раніше зазначеного терміну - це порадує не тільки вас.
4
Однак, іноді виникають моменти, коли робота стопориться і не бажає продовжуватися. Припустимо, вам потрібно здійснити якесь неприємне дію, завершення якого дозволить перейти до следуюшими пункту плану. Не відкладайте таку справу в довгий ящик. Просто виконайте його. Краще з ранку раніше, щоб весь наступний день радіти своїй маленькій перемозі.
Виконання плану продажів залежить від безлічі різних факторів. Серед них є ті, на які ми можемо вплинути, і ті, на які вплинути ну просто не в наших силах, хоча найчастіше виявляється так, що до цього було докладено недостатньо зусиль.
Інструкція
1
Створіть для себе діловий імідж. Завжди стежте за своїм зовнішнім виглядом: одягайтеся більш-менш строго - витримуйте стиль серйозного ділової людини, а не «торгаша», обзаведіться такий атрибутикою, як кишеньковий персональний комп'ютер, не найдешевший планшет з усілякими доповненнями, і навіть зробіть так, щоб з кишені вашого піджака або сорочки стирчало кілька хороших ручок і олівець. Файлову папку, якщо вона недостатньо повна і товста, заповніть якимись листами, нехай навіть вони будуть непридатні для використання або порожні. Всі ці деталі викличуть до вас ще більше поваги з боку клієнтів і створять до вас прив'язку як до дійсно діловій людині.
2
Дотримуйтеся своєї маршрутизації. Якщо не застали ключового особи на місці, то візьміть собі за правило завжди дзвонити йому в таких випадках, призначати зустріч, якщо це необхідно.
3
Завжди займайтеся пошуком нових клієнтів. Ходіть, виявляйте, телефонуйте в нові точки, якщо десь побачили телефон недавно відкрився вашого потенційного клієнта.
4
Оптимально розподіляйте і організовуйте ваш час, якщо ви до цих пір ще не приділили належної уваги цьому. Обов'язково заведіть щоденник і плануйте справи на тижневі періоди, складаючи загальний план дій, а також деталізуйте цей план в денному інтервалі робочого тижня.
5
Активно працюйте з вашим відділом мерчендайзерів. Якщо ви бачите, що товар «заморожений» в деяких точках, то давайте їм відповідні рекомендації, радьтеся з ними і експериментуйте з місцем розташування та поданням товару. Правила мерчендайзингу не у всіх точках продажів однаково дієві. Існує безліч факторів, що визначають ефективність мерчандайзингу. Іноді буває досить корисно піти проти усталених правил.
Зверніть увагу
Як скласти і застосувати план дій щодо забезпечення виконання плану продажів. Чому не виконуються плани продажів в багатьох компаніях? Відповідь проста. Немає плану дій з виконання плану продажів. Як його скласти, які елементи необхідно брати до уваги, що може перешкодити і що конкретно робити?
Корисна порада
Пошук нових методів і засобів активізації продажів зараз актуальне, як ніколи раніше. У фокусі уваги рубрики "Доктор продажів" - тема "Виконання плану продажів". Співробітники відділу повинні виконувати тільки одну функцію - продавати! Якщо відділ продажів буде займатися тільки своєю основною роботою, то підприємство автоматично зробить якісний стрибок.