Як зробити літаючу машину.

Мрія об'єднати автомобіль і літак не одне десятиліття розбурхує уми самодіяльних конструкторів. Їх зусиллями були створені сотні конструкцій, проте більшість з них виявилися непридатні для експлуатації. Проте, накопичений досвід дозволяє сподіватися, що одного разу вдалі зразки все-таки будуть створені.
Інструкція
1
Перед тим, хто вирішить створити літаючий автомобіль, першим принциповим питанням стає вибір його схеми. Від цього залежать як експлуатаційні характеристики «літакомобіля», так і безпеку його використання. Існує як мінімум три класичні варіанти компоновки, мають свої переваги і недоліки.
2
В першому варіанті використовується звичайний легкий автомобіль, до якого зверху кріпляться крило і балка з хвостовим оперенням. Штовхає гвинт розташовується позаду крила і приводиться в дію двигуном автомобіля через редуктор. Зрозуміло, що на переобладнання автомобіля в літак і назад йде час, при цьому конструкція має досить низькими льотними характеристиками.
3
Другий тип компоновки більш прогресивний, його класичний варіант багато хто пам'ятає по відомому фільму «Фантомас розбушувався». За сюжетом фільму автомобіль (на зйомках використовували Citroen DS) мав висувні крила і реактивну рухову установку. Ентузіастами було зроблено численні спроби створити схожу конструкцію, як рушій звичайновикористовували що штовхає повітряний гвинт. На жаль, ахіллесовою п'ятою такої конструкції стала неможливість розмістити в корпусі автомобіля крила потрібної площі. Маленькі крила давали високу питому навантаження на одиницю їх площі, що вимагало великої злітної і посадкової швидкості. Клиновидна форма корпусу, на землі притискатися автомобіль до траси, в повітрі ставала перешкодою. Все це створювало масу проблем з керованістю автомобіля і його безпекою.
4
Досить прогресивним і багатообіцяючим є третій варіант, в якому підйом апарату здійснюється не крилом, а тягою поворотних двигунів з повітряними гвинтами невеликого діаметра. Правда, така компоновка вже має мало спільного зі звичайним автомобілем, так як в конструкції можуть взагалі відсутні колеса. Апарат з поворотними гвинтами може стартувати з місця і приземлятися на самій невеликому майданчику, управління комп'ютеризовано і виправляє помилки пілотування. Недолік конструкції - дуже високий витрата палива.
5
Яку схему вибрати при будівлі літаючого автомобіля? Практика показує, що найпривабливішою для самодіяльних конструкторів все-таки залишається класична схема літаючого автомобіля з висувними крилами. Однак для її реалізації не можна брати за основу якийсь автомобіль, він повинен бути сконструйований самостійно з урахуванням усіх пропонованих до літаючої машині вимог. Зокрема, в його конструкції повинні широко застосовуватися композитні матеріали, а замість традиційного повітряного гвинта або реактивного двигуна краще використовувати струменя повітря, що нагнітаються сполученим з двигуном автомобіля компресором. Такий варіант дозволить застосувати керований обдув крила, що дасть апарату високу маневреність і можливість злітати з дуже коротким пробігом. Прикладом реалізації цього принципу польоту є розроблений в Росії апарат «Екіп».