Як відучити собаку їсти на вулиці. Як навчити собаку не підбирати нічого на вулиці.

Ваша собака підбирає на вулиці і їсть вже кимось сгризенние кістки, оселедцевий голови, загалом, всяку гидоту, аж до фекалій? У всіх собак це вроджений інстинкт, що бере початок з давніх часів, коли їх предки бродили в пошуках їжі.
Інструкція
1
З цим інстинктом можна боротися і перемогти його, приклавши деякі зусилля дрессіровкі.Прежде все, в домашніх умовах собака повинна починати їсти з вашого дозволу. Поставте миску з їжею перед собакою і забороніть є командою «фу» або «не можна». Через кілька секунд командою «можна» дозвольте собаці є. Поступово збільшуйте час заборони до 10-15 хвилин.
2
Перед прогулянкою порозсипайте корм на вулиці в певних місцях і потім пройдіть з собакою по цьому маршруту на довгому повідку з командою «гуляти». Як тільки собака спробує схопити корм, строго окрікніте «фу» або «не можна» і зробіть легкий ривок повідцем.
3
Виводите собаку на прогулянку в наморднику, але без повідка, тоді вона не зможе нічого підібрати.
4
Кидайте в собаку маленькі камінчики з руки або з рогатки при спробі підібрати щось із землі, але так щоб ваш вихованець не бачив цього. Але не варто впадати в крайнощі і кидати в собаку каменюками, ви можете її просто сильно налякати або покалічити. Можна вдатися до суворого нашийника і смикнути його в цьому випадку.
5
Коли собака буде спокійно пробігати повз розкиданої приманки, нагородите її ласощами зі своєї кишені, вийшовши з небезпечної зони.
6
Запропонуйте собаці кілька шматочків з вашої руки, а потім кілька упустите на землю. При спробі схопити їх, дайте команду «фу». Собака повинна зрозуміти, що з землі підбирати не можна.
7
Провокуйте собаку на пошуки покидьків і, коли вона знайде їх, нагородив її ласощами на цьому місці.
8
Якщо відучити собаку є на вулиці самостійно не виходить, то доведеться звернутися до професійного дресирувальника.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що причиною поїдання на вулиці покидьків і фекалій, може бути нестача мікроелементів або якихось вітамінів в раціоні вашої собаки, також у неї може бути глистная інвазія. В цьому випадку необхідно звернутися до ветеринара.