Як вибрати рибальське спорядження.

Крім снастей, якими рибалка ловить рибу, існує ще спорядження. Це речі і пристосування, які здатні підвищити комфорт на риболовлі і здорово полегшити життя людині, і взимку, і влітку здатному провести майже нерухомо кілька годин з вудкою. Від цих важливих дрібниць успіх риболовлі залежить, напевно, не менше, ніж від горезвісного рибальського щастя.
Інструкція
1
Вибрати рибальське спорядження ви можете в спеціалізованих магазинах, які торгують товарами для туризму, полювання і рибалки. Кваліфіковані продавці-консультанти з задоволенням підкажуть, що вам буде потрібно для забезпечення комфорту, і допоможуть вибрати товар відповідно до ваших фінансовими можливостями і запитами. Самостійно ви зможете це зробити, відвідавши численні сайти інтернет-магазинів і ознайомившись з рекомендаціями та відгуками їхніх відвідувачів.
2
Для риболовлі вам буде потрібно одяг, здатна забезпечити комфорт і тепло під час очікування клювання. Вибираючи, врахуйте, що вона повинна відповідати сезону, мати високу носкість і міцність. Для весни і осені вам буде потрібно верхній одяг з непромокаючої матеріалу. Влітку ваша шкіра повинна дихати, тому віддайте переваги виробам з натуральних бавовняних матеріалів. Для зимового сезону підберіть легкий і теплий костюм з утеплювачем, штани і куртку на натуральному хутрі.
3
Для лову з води вам буде потрібно надувний човен. Їх виготовляють зі штучної гуми та тканини, перший варіант більш практичний - човен прекрасно тримається на воді і не промокає, але вона дуже важка. Човни із спеціально просоченої тканини легені, але менш міцні, ремонт їх доріг. Вибираючи човен, огляньте шви, вони повинні мати додаткову проклейку або прошивку. Уточніть її вантажопідйомність і ніколи не перевищуйте цей показник.
4
В тому випадку, коли ви плануєте риболовлю з ночівлею, не обійтися без спального мішка. Хороший спальник навіть дозволить вам обійтися в теплу пору року без намету. Вибирайте мішок, зовнішній матеріал якого не промокає. Подивіться, яка температура комфорту спальника, вона повинна відповідати тому пори року, коли ви плануєте рибалити. І перевірте, щоб розміри спального мішка відповідали вашим фізичним параметрам, і вам було зручно в ньому спати. Зручніше моделі, у яких вшиті рукава, що дозволяють у сні розташуватися більш комфортно.
5
Важливо на рибалці і те, наскільки зручно вам сидіти в очікуванні клювання з берега. Подбайте про це, купивши спеціальне рибальське крісло. Цей аксесуар дозволить вам провести кілька годин з вудкою, розташувавшись в ньому майже також, як і в улюбленому домашньому кріслі. При виборі врахуйте, що ваші габарити на риболовлі можуть значно відрізнятися за рахунок теплого одягу. Вибирайте міцну і широку модель з підлокітниками і підставкою для кружки з гарячим чаєм.