Як привчити кошеня до лотка.

З появою в домі пухнастого грудочки з кігтиками перше, що турбує господарів - це туалет і як до нього привчити ?. Всім малюкам властиво бути нетями і тому цілком нормальне явище, якщо кошеня з першого разу не зрозуміє, що саме хочуть від нього жалісливі господарі. Відповідно може знадобитися більше часу, ніж передбачається, щоб пояснити йому, що до чого. Якщо дотримуватися певних правил, це не тільки полегшить виховний процес, а й дозволить привчити кошеняти до лотку з першого разу.
Вам знадобиться
  • - котячий туалет (лоток)
  • - наповнювач для котячих туалетів
Інструкція
1
Розмір лотка повинен відповідати розміру кошеняти , тобто бути не більшим і не високим. Ніщо не повинно перешкоджати «важливого заняття». Лоток в будинку повинен з'явитися в той же момент, що і кошеня, але не пізніше.
2
Розташування його має бути зручним і для господарів і для кошеняти . Ідеальним вважається затишне місце, де буде дотримана приватність.
3
Наповнювач для лотка позбавить від запаху і в той же час не обдурить тонкий котячий нюх.
4
Потрапивши в нову обстановку, кошеня почне освоюватися, і завдання господаря пояснити йому, де зона їжі, а де зона туалету. Перший раз можна поставити кошеняти в лоток і його ж лапою зробити загрібати рух, ніби, щось закопується, потім подивитися на реакцію і повторити. У більшості випадків цього достатньо.
5
Якщо кошеня з успіхом сходив, як годиться, варто погладити його з похвалою. Незважаючи на удавану нерозуміння, інтонація буде виражати схвалення, яке дуже добре відчувають тварини.
6
У разі якщо «перший раз» був мимо, варто набратися терпіння і постежити за кошеням, іноді покараулить, щоб не пропустити намір сходити, куди не слід.
7
Якщо момент був упущений і місцем туалету опинився будь-який кут, необхідно папером промокнути випорожнення і покласти їх в лоток для запаху. Одночасно знову поставити кошеняти в лоток і його ж лапою знову погресті. Місце «випадкового туалету» необхідно ретельно вимити і обробити сильно пахне миючим засобом, а в ідеальному випадку на час змусити його яким-небудь предметом.
8
Вперте небажання ходити в лоток може свідчити про його невдалому розташуванні, яке по можливості варто поміняти. Можливо, це, нарешті, допоможе привчити кошеняти до лотку та інших виховних заходів більше не знадобиться.
9
Якщо тварина без праці знаходить миску для їжі та за їжею йде в одне і те ж місце, значити воно здатне, безпомилково знайти і запам'ятати туалет. Якщо цього не відбувається, значить, це упущення тільки господаря ....
Малюків потрібно всього вчити, що не становлять виняток і кошенята, які не знають, куди їм потрібно ходити в туалет. Трохи краще справи йдуть з підрощених тваринами, які прожили з мамою трохи довше, ніж їх побратими. Діти всьому вчаться у дорослих, так і тут, спостерігаючи за поведінкою і звичками мами, малюки роблять все аналогічно її діям. Але не засмучуйтеся, якщо ви побачили невелику калюжку на паласі, кошеня можна привчити ходити в туалет.
Інструкція
1
Купіть лоток і котячий наповнювач. Можете замінити наповнювач рваною папером. Надалі, коли кошеня навчиться ходити в лоток , стежте, щоб там завжди було сухо. Коти охайні тварини і в брудний лоток не підуть, та й запах у квартирі через рідкісну зміни котячого туалету стоятиме не з приємних.
2
Якщо ви помітили, що кошеня метушиться і шукає затишний куточок, віднесіть його в лоток і строго поясніть, що ходити в туалет треба сюди і нікуди більше. Думка, що тварини не розуміють людей, помилково. Насправді вони з легкістю вловлюють інтонацію і сенс сказаного. Якщо ви будете наблюдаеться за малюком і часто з ним розмовляти, ви в цьому переконаєтеся неодноразово.
3
Коли подія вже сталося і нічого виправити не можна, трохи посваріть пухнастого капосника і знову відправте його в лоток . Деякі люди рекомендують тикати носом в те місце, де сталася надзвичайна пригода, але це неправильно. Максимум, що потрібно зробити, це просто показати те, що він накоїв і куди наступного разу потрібно йти в туалет.
4
Періодично водите кошеня на екскурсію знайомитися з лотком, при будь-якій можливості нагадуйте малюкові, куди він повинен робити свої справи. Ну, а паласи доведеться перший час чистити, адже нічого з цим не зробити. Деякі кошенята вловлюють, що від них вимагається, з першого разу і проблем не виникає.
Корисна порада
Ніколи не сваріть кошеня занадто сильно, від цього він не зрозуміє швидше, що від нього вимагається. Будьте лагідні, але в теж час строгі.