Де і Як зберігати норкову шубу влітку. гомель.где можна якісно почистити норкову шубу.

Таку дорогу верхній одяг, як норкова шуба, можна носити тільки в холодну пору року. Влітку ж її необхідно правильно зберігати, інакше вона легко може втратити свій шикарний зовнішній вигляд і прослужить зовсім недовго.
Вам знадобиться
  • - тканинний чохол;
  • - шафа;
  • - кошти від молі.
Інструкція
1
Разом з шубою придбайте спеціальний чохол для її зберігання. Він обов'язково повинен бути саме тканинний, так як в поліетиленовому шуба швидко зіпсується через нестачу повітря. Бажано, щоб він був темного кольору, наприклад, чорного або темно-синього. Останній ідеально підійде для шуб світлого відтінку. Але при цьому тканина чохла ні в якому разі не повинна фарбуватися, інакше можна легко зіпсувати таку дорогу річ. Перевірити його якість легко - достатньо провести по ньому вологою білою серветкою.
2
Перед тим як прибрати норкову шубу в шафу на зберігання, почистіть її самостійно або скористайтеся послугами хімчистки. Завдяки цьому в новому сезоні вона буде виглядати красивою і оновленою.
3
Обов'язково повісьте шубу на широкі дерев'яні плечики. Якщо використовувати металеві або тонкі, вона може деформуватися і провіснуть, а після цього повернути первісну форму буде досить важко.
4
Зберігайте норкову шубу в шафі, куди не проникають сонячні промені - від них хутро швидко втрачає свій блиск і стає тьмяним. В ідеалі, температура в кімнаті при зберіганні даної речі повинна бути прохолодною, але ні в якому разі там не повинно бути сиро.
5
Забезпечте хорошу вентиляцію повітря, щоб зберегти природну пухнастість і красу хутра. Для цього її не варто вішати занадто близько до іншому одязі. Також в шафу бажано покласти якісь засоби для захисту норкової шуби від молі, наприклад, шкірку апельсина або лаванду. Хімічні препарати використовувати не можна.
6
Час від часу діставайте шубу з шафи і провітрюйте її на свіжому повітрі. Якщо взимку ви носите її рідко, шубу необхідно іноді вивішувати на сухому морозному повітрі на кілька годин. Після чого ще годину просушіть при кімнатній температурі, а потім заберіть її в шафу. Завдяки цьому ви захистите улюблену річ від появи неприємного запаху і надовго збережете її привабливість.