Як відшліфувати ніж.

Шліфування - тонкий процес доведення леза, якого потребує більшість куплених ножів. Надайте ріжучої кромці приладу гостроту, яка дозволить використовувати його, не докладаючи додаткових зусиль.
Вам знадобиться
  • - двошаровий шліфувальний брусок;
  • - вологий рушник;
  • - сталевий брусок.
Інструкція
1
Шліфуйте нож два або три рази на рік. Підготуйте двошаровий абразивний брусок. Запобігаючи ковзання по столу, покладіть під нього вологий рушник. Візьміть ніж в руку і встановіть його підставу на один з кутів заточки. Іншою рукою притисніть під гострим кутом кінчик до більш грубої стороні каменю, розташовуючи фаску ножа паралельно поверхні шліфувального бруска.
2
Плавно водячи ножем справа наліво, наведіть його лезо по каменю в напрямку, перпендикулярному ріжучої кромці в місці зіткнення. Пам'ятайте, що абразивні зерна створюють на металі канавки, надаючи лезу форму пилочки і збільшуючи ефективність різання.
3
Переверніть брусок і встановіть лезо під кутом 20 ° до його поверхні. Ведучи клинок, поступово переміщуйте точку дотику до його вістря. Не допускайте, щоб ніж зривалася з каменю і дряпалася його бічна сторона. Не порушуйте кут заточування і злегка піднімайте ручку над каменем, доходячи до дугоподібної форми ножа.
4
Обробляйте лезо до утворення на ньому невеликого рівномірного заусенца. Переверніть клинок і повторіть процедуру на його зворотній стороні. Слідкуйте за тим, щоб обидві поверхні ножа стали плоскими і утворили ріжучу кромку, що нагадує пилку з видимими неозброєним оком зубчиками. Врахуйте, що таке лезо більш ефективно, ніж гладке, але якість його заточки недовговічне.
5
Для успішної роботи ножа зробіть його доведення. Використовуйте довгий сталевий брусок, нерідко входить в комплект ножів, або придбайте його окремо. Встановіть оселок на кухонній стіл і щільно притисніть до нього загострений кінчик ножа.
6
Нахиляючи клинок убік леза, проведіть їм кілька разів по поверхні бруска. Повторіть процедуру на протилежній стороні леза. Пам'ятайте, що доведення ножа досить проводити один раз на місяць.