Як стати учасником сирних перегонів в Англії.

Щорічно в Англії в кінці травня проводиться оригінальне змагання - «сирні перегони». Безліч людей збирається в невеликому селі Брокворс графства Глостершир, щоб взяти участь у цьому незабутньому самобутньому шоу.
Вам знадобиться
  • - документи для оформлення візи;
  • - доступ в інтернет;
  • - послуги турфірми.
Інструкція
1
Змагання проводиться в останній понеділок травня. З пагорба скочується головка сиру, після чого тисячі людей прямують за нею в погоню. Перемагає той, хто перший її наздожене. Яких-небудь квитків або інших дозволів на участь у «сирних бігах» не потрібно. Слід враховувати, що влада неодноразово забороняла це змагання, так як в його ході безліч людей отримують травми. Тим не менше, навіть у разі заборони захід все одно проходить - правда, неофіційно. Біля підніжжя пагорба завжди чергують медики, які надають допомогу постраждалим.
2
Щоб стати учасником «сирних перегонів», насамперед вирішите, як ви потрапите до Англії. Можна скористатися послугами туристичного агентства або поїхати в приватному порядку. У першому випадку у вас буде менше клопоту з оформленням візи, тому що цим займеться турфірма. Якщо ви вирішите поїхати самостійно, подайте документи на отримання візи в одне з консульств Великобританії. Вони знаходяться на території РФ за наступними адресами: пл. Пролетарській Диктатури 5, Санкт-Петербург, 193214, тел. (812) 3203200; Смоленська набережна, 10, Москва, 121099, тел. 9567200; Велика Садова 10-12, Ростов-на-Дону, 344008, тел. (8632) 676877. Адреси та телефони консульських представництв в Єкатеринбурзі, Владивостоці та Новоросійську можна знайти в інтернеті.
3
Подбайте про те, щоб заздалегідь забронювати номер в готелі, це потрібно і для отримання візи. Врахуйте, що у зв'язку з напливом туристів на час сирних боїв з пошуком житла можуть виникнути великі проблеми. Підходящі варіанти житла можна відшукати на сайтах туристичних агентств.
4
Безпосередньо з Москви в Глостер ви зможете потрапити тільки поїздом. Для вибору найбільш зручного маршруту зайдіть на сайт «Маршрути.ру». Клацніть по посиланню «Розклад, квитки», введіть у пропоновані поля назва пункту відправлення (наприклад, «Москва»), а також пункту призначення («Глостер»). Відзначивши прапорцями потрібні види транспорту, встановіть дату відправлення та натисніть кнопку «Знайти». Якщо ви хочете скористатися авіаційним транспортом, уточніть найбільш оптимальний варіант маршруту на сайтах авіакомпаній.