Як вести офіційний сайт компанії.

Офіційний сайт - віртуальна візитна картка практично будь-якої компанії. Зайшовши на інтернет-сторінку фірми, користувач може отримати потрібну йому інформацію: дізнатися адресу і телефонний номер підприємства, ціни на послуги або продукцію та багато іншого. Якщо ви збираєтеся вести офіційний сайт компанії, вам необхідно враховувати кілька моментів.
Інструкція
1
Переконайтеся, що дизайн сайту відповідає іміджу компанії. Було б дивно побачити на сторінці промислового підприємства пухнастих кошенят або персонажів комп'ютерних ігор. Слідкуйте за тим, щоб текст легко читався - не ставте занадто дрібний або надмірно великий шрифт. Не експериментуйте з його кольором або кольором фону. У більшості випадків екстравагантність оформлення збиває користувачів з пантелику і змушує засумніватися в серйозності підприємства. Виняток становлять сайти творчих організацій.
2
Меню має бути зручно для користувачів. Систематизуйте всю інформацію, представлену на сайті, використовуйте короткі і ємні назви для рубрик та розділів меню. Вони повинні бути максимально інформативні і зрозумілі кожному. Також пам'ятайте, що швидкість інтернету у всіх різна, тому не перевантажуйте сайт ілюстраціями.
3
Наповнюйте сайт цікавим і корисним контентом. Намагайтеся не передруковувати текст з інших джерел, краще потратьте трохи більше часу і додайте унікальний матеріал. Своєчасно інформуйте відвідувачів про новини підприємства. У більшості випадків новини виносяться на головну сторінку. Продумуйте заголовки таких новинних повідомлень та їх зміст, пам'ятайте, що це - не статті і не роман, вони повинні бути лаконічними.
4
Періодично створюйте резервні копії сторінок сайту. Від зловмисників ніхто не застрахований. Чим частіше ви будете копіювати матеріал, тим легше вам буде відновити сайт в разі виникнення проблем. Щодня переглядайте гостьову книгу і коментарі. За необхідності відповідайте на питання відвідувачів і видаляйте некоректні повідомлення. Встановіть на сторінках сайту лічильники, щоб відстежувати статистику. Розміщуйте на сторонніх ресурсах (на дошках оголошень і в пошукових системах) відомості про саму компанію і її сайті.