Як наносити крем на повіки.

Повіки рефлекторним змиканням охороняють очі від впливу зовнішніх факторів і від інших непередбачених обставин. Шкіра вік досить тонка і схильна до швидкого розтягування і пересихання, оскільки позбавлена підшкірної жирової клітковини, здатної утримувати вологу. Тому догляд за шкірою повік повинен бути дбайливий і головне правильний.
Інструкція
1
Шкіра вік дуже часто залишається обділеною при нанесенні масок для обличчя (крім фруктових), але, тим не менш, їй необхідне додаткове живлення, щоб якомога довше зберегти молодість шкіри. Для цього застосовуються спеціальні крему «для повік» з молекулами меншого розміру для кращого їх вбирання особливо тонкою шкірою повік.
2
При правильному способі нанесення крему повіки збережуть свою структуру шкіри більш тривалий час. Перед нанесенням будь-якого крему шкіра повинна бути очищена від пилу і продуктів діяльності сальних і потових залоз.
3
Набагато краще наносити крем на повіки, поки шкіра волога, але не мокра. По лінії верхнього й нижнього століття точковими рухами за допомогою середніх пальців крем наноситься розміром з чверть сірникової головки. Далі, подушечками 2-3-4 пальців легкими вбиває рухами крем поширюється по всій поверхні століття від зовнішнього кута ока до внутрішнього, повертаючись назад до зовнішнього.
4
Зовнішні куточки очей необхідно постукувати інтенсивніше, оскільки це місце найбільш частого утворення зморшок («промінчиків», «лисичок» і пр.).
5
В кінці процедури, притиснутими один до одного пальцями необхідно натискати на повіки, як би придавлюючи крем до шкіри, кожен раз, різко віднімаючи їх від обличчя. Таке своєрідне вплив на шкіру повік підсилює в ній кровообіг і сприяє підвищеному всмоктуванню компонентів крему.
6
Залишки крему необхідно промокнути паперовою серветкою. При вбивання крему не можна розтягувати або розмазувати його, щоб не спровокувати швидке розтягування шкіри.
7
Залежно від необхідності (стану шкіри) наносити крем на повіки можна як у вечірній, так і в ранковий час. І не варто забувати, що недбале нанесення самого хорошого крему, може принести протилежний ефект.