Як зарядити батарею в ноутбуці.

При вимкненому живленні від мережі ноутбук через деякий час потрібно заряджати. Заряду батареї в середньому вистачає на 4-12 годин, все залежить від моделі ноутбука і якості встановленої батареї.
Інструкція
1
Якщо ви вперше заряджаєте батарею , дочекайтеся її повного розряду. Так бажано надходити завжди, навіть в тому випадку, якщо ви вже раніше заряджали ноутбук. Це нехитре правило продовжить життя батареї.
2
Вставте провід електроживлення в спеціальне гніздо. Воно може розташовуватися як збоку ноутбука, так і на задній панелі. Вхід зазвичай круглої форми. При спробі вставити провід не в те гніздо, у вас просто нічого не вийде.
3
Після того, як ви вставили провід в гніздо, застроміть вилку зарядного пристрою в розетку, напруга в якій повинно бути 220 Вт
4
Щойно батарея почне заряджатися, загориться червоним світлом індикатор, який після повного заряду батареї змінить свій колір на блакитний. Після цього відключіть провід від ноутбука і витягніть вилку з розетки.
Корисна порада
Якщо батарея не заряджає, то вимкніть комп'ютер. На деяких моделях ноутбуків, заряд батареї здійснюється тільки у вимкненому режимі, інакше комп'ютер просто працює безпосередньо через мережу.