Як лікувати забій пальця на руці.

Забій пальця на руці - це травма, при неправильному лікуванні якої можуть виникнути серйозні наслідки. Лікування потрібно проводити за рекомендацією лікаря-травматолога. Використання народних методів допустимо тільки у разі відсутності перелому.
Вам знадобиться
  • - знеболюючі препарати;
  • - нестероїдні протизапальні засоби;
  • - розсмоктують мазі;
  • - бодяга;
  • - ріпчаста цибуля .
Інструкція
1
При ударі виникає різкий біль. У якості першої допомоги використовуйте лід. Якщо замороженого льоду немає, дістаньте з морозилки пакет з продуктами, загорніть в чистий пакет, прикладіть до хворого пальця.
2
Після цього відразу ж поспішіть до травмпункту для проведення медичного огляду, рентгена. На підставі обстеження вам призначать лікування. Якщо поряд із забоєм присутній перелом, лікар накладе гіпс. Якщо перелому немає, основним методом терапії є зняття сильного болю і призначення засобів, які допоможуть швидко позбавитися від гематоми і запобігти розвитку некрозу.
3
Для зняття болю можна використовувати нестероїдні протизапальні препарати або знеболюючі засоби. Для запобігання некрозу і швидкого розсмоктування гематоми найбільш підходить мазь Вишневського, «Нікофлекс», «Мамавіт» та інші.
4
В якості народних методів можна застосовувати порошок бодяги. Для компресу розведіть порошок до густоти сметани, нанесіть на палець, забинтуйте. Пов'язку міняйте кожні 12 годин. Кашка свіжого ріпчастої цибулі має розсмоктуючим ефектом. Щоразу використовуйте свіжу кашку, размельчая цибулю блендером. Для використання густо змастіть тканину, прикладіть до пальця, обмотайте целофаном, забинтуйте. Міняйте пов'язку двічі на день.
5
Якщо забитий ніготь, а це трапляється не так вже й рідко, під ним обов'язково утворюється гематома, через яку ніготь приймає чорну або синє забарвлення. У підсумку відторгнення нігтьової пластини - це неминучий процес. Як тільки почалося відторгнення, фіксуйте пластину за допомогою лейкопластиру. Якщо протягом тривалого часу під нігтем зберігаються сильні больові відчуття, зверніться до хірурга. Вам проведуть пункцію подногтевой гематоми. Це допоможе позбутися болю, яка викликана тиском на м'які тканини скопилася крові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fibvg1BLQP8