Як боротися з будинковим грибком.

Домовой грибок здатний зруйнувати практично будь дерев'яна будівля. Його поява помітити неважко: на дошках підлоги або колодах стін утворюється якийсь пушок білого кольору або щось схоже на скупчення тонких ниток. Так як вплив грибка вельми інтенсивно, деревина починає темніти, тріскатися і розсипатися. Позбавте свій будинок від грибкового ураження і подальшого руйнування.
Вам знадобиться
  • - антисептики;
  • - мідний купорос;
  • - залізний купорос;
  • - валик або кисть;
  • - паяльна лампа ;
  • - лопата;
  • - фтористий натрій;
  • - креозот.
Інструкція
1
При появі будинкового грибка необхідно першим ділом вжити заходів для позбавлення від надмірної вологості в приміщенні. Здійсніть в підвалі комплекс робіт з гідроізоляції та осушенню будинку для захисту від ґрунтових і талих вод. У ванній кімнаті не закривайте щільно двері, виконайте спеціальні отвори для вентиляції. Якщо стіни будинку сиреют із зовнішнього боку, ретельно просушіть їх і утеплите.
2
Почніть боротьбу з домовиком грибком влітку, тільки так ви зможете забезпечити повну просушку дерев'яних конструкцій. Але при виявленні активного процесу гниття через вплив грибка, ремонт слід провести терміново незалежно від пори року. Зніміть уражений грибком дерев'яну підлогу і спаліть, перешкоджаючи подальшому поширенню спор.
3
Здорове дерево продезінфікуйте розчином мідного купоросу 10% або розчином фтористого натрію 3%. Під знятим дерев'яною підлогою видаліть шар землі на багнет лопати, акуратно зніміть її і винесіть далі від дому. Землю підвального приміщення, цоколь і цегляну стіну (якщо така є) обробіть за допомогою креозоту або прожгіте паяльною лампою. Лише після виконання даних робіт можна стелити нову напольную деревину.
4
Якщо ви не маєте можливості повністю замінити уражені частини деревини, видаліть грибок механічним шляхом - зскребете його за допомогою гострого предмета. Потім обробіть дане місце гарячим розчином залізного і мідного купоросу. Для його приготування необхідно змішати по п'ятдесят грамів мідного і залізного купоросу в літрі гарячої води. Наносите розчин пензлем, валиком або розпилювачем, захистіть органи дихання респіратором. Через місяць повторіть обробку знову.
5
Основний засіб для боротьби з будинковим грибком - антисептики: вони являють собою хімічні препарати, що складаються з цілого ряду речовин і володіють протигрибковим і протимікробну діями. Ефективність дії антисептиків полягає в тому, що речовина проникає вглиб матеріалу і бореться з мікробами і грибками. Перед покупкою даного протигрибкового препарату необхідно проконсультуватися у досвідченого продавця, адже універсальних засобів не існує.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=diM7s_BOsWU