Як побудувати дачний будиночок-курінь. Як побудувати трикутну дачу.

Дачний будиночок-курінь відрізняється не тільки відносною простотою своєї конструкції, але і привабливістю і нетривіальністю дизайну. Такий будиночок може зробити дачну ділянку затишніше, а ваше перебування на ньому в літній сезон - трохи комфортніше.
Інструкція
1
Звільніть площадку під фундамент дачного будиночка-куреня. Від масштабів майбутньої будівлі залежить не тільки розміри цього майданчика, але і тип використовуваного фундаменту. Великий будиночок-курінь краще встановлювати на дерев'яних палях, для невеликого же дачного куреня може бути досить лише зміцнити блоками кути конструкції, приймаючі найбільш серйозне навантаження.
2
Зберіть для будиночка-куреня настил з дощок, який служитиме одночасно підлогою в будиночку і підставою для несучої конструкції рам. Цей настил укладається на приготований фундамент і кріпиться цвяхами. Дошки для настилу слід попередньо заґрунтувати, а після нанести один-два шари фарби на масляній основі, щоб збільшити тривалість їх служби.
3
Прикріпіть цвяхами до поверхні підлоги симетрично дві або три пари дерев'яних рам, розміщених через рівні проміжки один від одного, які стануть опорою для покрівлі дачного будиночка-куреня. До однієї рамі встановлюється в кутах будиночка, а ще двома рамами можна зміцнити стіни. Надійні несучі рами вийдуть з колод товщиною не менше 20 см і висотою близько півтора метрів.
4
Встановіть додаткові опорні стійки, вони потрібні для підтримання покрівлі. Вони повинні бути приблизно вдвічі вище бічних рам, а їх діаметр повинен бути близько 25 см. Такі стійки попарно встановлюються з обох сторін будиночка, які не будуть закриті дахом. Ці довгі торцеві стійки підтримуватимуть покрівлю ближче до її вершини, у той час як бічні рами тримають підставу покрівлі дачного куреня.
5
Зберіть з довгих п'ятиметрових дощок дві половини покрівлі, щоб побудувати дачний будиночок-курінь з характерною трикутною дахом. Укладіть дошки на опорні рами і стійки так, щоб вийшов трикутник. На вершині даху краї дощок можуть або розташовуватися внахлест або ж можуть лише торкатися один одного одним краєм, в цьому випадку слід закріпити зверху одну широку поперечну дошку, що закриває зазор.