Як замінити салонний фільтр.

Якість навколишнього повітря залишає бажати кращого, особливо на наших дорогах. З часом починаєш помічати, що салон в зимовий час довше прогрівається, погано відтають замерзлі стекла, в дощову погоду скла «потіють». Все це - ознаки що стало непридатним салонного фільтра . З забитим пилом і сміттям фільтром їздити не просто не комфортно, а навіть небезпечно. Не чекаючи гіршого, сміливо міняйте його на новий.
Вам знадобиться
  • Набір ключів і викруток, ліхтарик, салонний фільтр, пилосос.
Інструкція
1
Перше, з чого слід почати, - це покупка самого фільтрує. Купуйте його в спеціалізованому магазині з продажу запчастин для автомобілів вашої марки. Краще придбати оригінальну деталь. Заощадивши декілька сотень рублів і придбавши «ідентичну» деталь, можна купити підробку, яка не відрізнятиметься належним якістю виготовлення, і просто може не підійти для вашого авто.
2
Отже, фільтр куплений, а ви морально налаштовані на проведення заміни фільтра самостійно. Тепер потрібно визначитися з місцем знаходження фільтра на машині. Він може знаходитися як зовні - у вітрового скла, під жабо, так і в салоні авто - за центральною панеллю або за ящиком рукавички (бардачком). У цьому вам допоможе інструкція до автомобіля або сусід по гаражу (стоянці).
3
Отже, знайшли. Панель, що прикриває фільтр може бути зафіксована шурупами або кліпсами-засувками. Викручуємо і від'єднуємо їх, звільняючи доступ до фільтру. Зовні знімаємо жабо, в салоні - пластикові панелі або ящик рукавички. Так ви отримаєте доступ до місця знаходження корпусу фільтра . Відкрийте кришку корпусу і вийміть фільтруючий елемент.
4
Перед установкою нового фільтра посадкове місце необхідно очистити за допомогою пилососа з вузькою насадкою. Приберіть сміття, що знаходиться в корпусі фільтра , потім протріть вологою ганчіркою посадочне місце. Візьміть новий фільтруючий елемент і встановіть його в корпусі фільтра . Встановіть кришку корпусу, зафіксувавши її засувкою. На даному етапі включіть запалення і перевірте силу повітряного потоку з вентиляційних отворів, перемикаючи швидкість вентилятора грубки. Тепер встановіть зовнішні панелі, бардачок або жабо. Все готово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nHSC7Yh-GT4
Зверніть увагу
Майже на всіх фільтруючих елементах є стрілки, які позначають напрямок установки і правильну орієнтацію фільтруючого елемента в фільтрі.
Корисна порада
Витягуючи фільтруючий елемент з корпусу, що не розсипте по салону пісок і сміття, яке знаходитися на ньому. Також запам'ятайте, як він був встановлений, це допоможе при установці нового.Періодічность заміни салонного фільтра обумовлена умовами експлуатації авто і встановлена заводом виробником, вона становить від 10 до 20 тисяч км, в залежності від марки та моделі авто.