Як бути успішним в роботі.

Успіху в житті хочуть домогтися все. Причому у всіх сферах - трудовий, сімейної, особистої, громадської та т.д. Виходить це далеко не у всіх. І якщо, наприклад, у людини все добре складається в особистому житті, а на роботі його переслідують неприємності й проблеми, він не може вважати себе абсолютно успішним, виключно щасливим. Однак часом варто тільки всерйоз задуматися над тим, що? можна вжити для того, щоб і в роботі прийшов успіх, як рішення приходять самі собою. Якщо їм неухильно слідувати, можливість стати успішним швидко перетвориться на реальність.
Інструкція
1
Відкиньте всі сумніви в своїх силах. Подивіться на успішних людей і задайте собі питання: «А мені що заважає стати таким же?». Якщо ви не збігаєтеся в рівні освіти, поступите в вуз, почніть відвідувати семінари і майстер-класи (їх зараз організується дуже багато, було б бажання; якщо ви живете не в великому місті, пошукайте вебінари та тренінги в Інтернеті, серед них є достатньо професійні ). Спілкування з однодумцями додасть вам сили.
2
Не опускайте руки після невдач. Не можна сходити з дистанції. Відмова від подальших дій породжує нові невдачі. Вчіться докопуватися до істини і не соромтеся демонструвати своє бажання розібратися і довести справу до логічного кінця своєму начальнику. Не сприймайте близько до серця будь-яку критику, крім конструктивною.
3
Будьте незалежні. Думайте більше про себе, ніж про інших. Адже ваше бажання - стати успішним самому, а не зробити такими всіх оточуючих. Ні, закінченим егоїстом ставати не треба, але, погодьтеся, що людина, постійно думає про інших, не має ні сил, ні часу (а часто вже й бажання) дбати про себе, про свою кар'єру.
4
Вчіться планувати і аналізувати. У свої плани включайте справи, у виконанні яких ви можете перевершити і випередити інших. Звичайно, прагнути підкорити весь світ не стоїть, інакше ви швидко видихаєтеся, і всі зусилля виявляться марними. Аналізуйте свої перемоги і удачі на шляху до успіху нарівні з помилками і промахами, які завжди неминучі. Аналітиками не народжуються, ними стають. Якщо ви навчитеся піддавати строгому аналізу свої дії при вирішенні задач, а потім робити адекватні висновки, це скоротить шлях до успіху стократ.
5
Умійте сконцентруватися на головній меті. Постарайтеся не розпорошуватися на безліч побічних справ, неминуче виникають по ходу роботи. Реалізація побічних ідей і проектів - справа хороша, за умови, що вони стоять і не заважають основним.
6
Будьте оптимістом. Якщо ви заздалегідь налаштовані на провал, він неодмінно трапиться. А от якщо вірити в успішний результат і прикладати до цього всі сили і бажання, робота піде набагато продуктивніше.
7
Не нехтуйте відпочинком. Приємний і якісний відпочинок зарядить вас енергією і новими ідеями, тоді як в гармидері одноманітних нескінченних буднів ви ризикуєте втратити навіть найголовнішу думку - а для чого взагалі все це потрібно: ваші зусилля, бажання чогось досягти і т.д.