Як відрізнити парфуми оригінал від підробки. духи нью йорк Лондон Париж.

Вибрати духи - непросте завдання. Треба підібрати запах, який подобався б вам і не дратував оточуючих. А ще слід врахувати, що духи дуже часто підробляють. Щоб не зіпсувати собі настрій, треба не пошкодувати часу і знайти оригінал. Є кілька простих правил, дотримуючись яких, кожен може це зробити.
Інструкція
1
Духи не належать до предметів першої необхідності, але якщо від них відмовитися - життя втратить частину фарб. Хороші духи - це дороге задоволення. Треба виходити саме з цього, вирушаючи за новим флакончиком, неважливо - собі або в подарунок. Загальновідомо, що парфумерія взагалі, а дорогі духи зокрема - це улюблене поле діяльності фальсифікаторів. Наша задача - відрізнити духи - оригінал від підробки .Спочатку розглянемо, які бувають підробки . Справжній злісний фальсифікат, як мовиться, зроблений лівою ногою в підвалі на Арнаутській - дуже небезпечний варіант, оскільки виробники не соромляться додавати в нього складові, здатні заподіяти шкоду здоров'ю: алергію, опік і т.д. Зустрічається в основному на лотках або в парфумерних відділах непрофільних магазинів. Купувати духи в таких місцях не слід. Особливо, якщо ціна вам відразу здалася занадто низькою.
2
Підробки «look-like» - це імітації оригінал ов, назва яких злегка змінюється. Це загальновідомий трюк. Уважніше читайте етикетки, і якщо продавець стверджує, що духи під назвою «Гензо» - це оригінал, щойно з Парижа - проходите повз.
3
Духи, виготовлені за ліцензією. У зв'язку з глобалізацією більшість французьких духів виробляється в інших країнах за ліцензією. Розробивши новий запах і поексплуатувавши його рік або два, модний Дім починає продавати ліцензії іншим компаніям. Ці компанії можуть розташовуватися в Польщі, Голландії, Єгипті, в Сирії і т.д. Фірма, що продала патент, навіть здійснює нагляд за ліцензіатами, але чим це місце далі від Франції, тим нагляд слабкіше. Проте, вважати такі духи фальсифікатом можна. Саме таким чином і виготовлено в наш час більшість побутової техніки, одягу та взуття. Інша справа, що ціна повинна бути інша, ніж у продукту парфумерії, виробленого у Франції.
4
Якщо відсутній етикетка з перекладом всіх відомостей про духів на російську мову, то це, попросту, контрабанда. Цей варіант хвилює в основному не споживача, а держава, яка недоотримало податків. Якщо ви вважаєте, що це не ваше запитання - просто вимагайте знижку - продавцю ці духи теж обійшлися дешевше.
5
А тепер, коротко, конкретні ознаки, що дозволяють відрізнити духи оригінал від підробки першого типу: Упаковка - коробочка повинна бути акуратно запаяна в тонкий целофан , без заломів і слідів клею. Якщо напис на коробці «parfume» - проходите повз. Ці духи виготовлені дуже далеко від Європи. По-французькому правильно «parfum», а по-англійськи «perfume». Повинна бути надпіcь «Made in ...» і країна виробник. Якщо на коробці просто «France» або слова, «London-Paris-New-York» - це точно підробка.
6
Потрясіть коробочку, якщо флакончик бовтається - це нехороший знак. Якщо ви купуєте духи в дорогому магазині, у них повинен бути демонстраційний пухирець. Пляшечка дорогих парфумів повинна бути ідеальною - скло прозоре, ніяких дефектів або бульбашок повітря.
7
Якщо на денці наклеєна етикетка - це точно не оригінал. Назва духів і їх серійний номер повинні бути нанесені прямо на скло збоку. Якщо колір духів яскравих хімічних відтінків - це теж поганий знак. Консистенція може бути трохи маслянистої, а запах не повинен сильно віддавати спиртом.
Зверніть увагу
Чорний список ароматів найчастіше піддаються фальсифікації: «Chanel» (особливо № 5), «Climat», «Tresor», «Poison», «Opium», «Marina de Bourbon», «Anais Anais», « Magie Noire »,« Fidji ».
Жінка - це дивовижне і прекрасне створіння, від неї повинен виходити чарівний аромат духів і залишатися шлейф цього неповторного запаху. А для того щоб парфум тримався довго, він повинен бути насамперед якісним. Так як же відрізнити оригінальні духи від підробки?
Інструкція
1
Першим ділом зверніть увагу на целофанову упаковку парфумів або туалетної води. Оригінальна продукція припускає акуратний зварної шов і невеликий нахлест, який не перевищує 5 мм. А на підробці відразу помітний недбалий шов, целофан, який «ходить» вільно. Далі вивчіть поліграфічну напис. Дрібна, з явними напливами поліграфія свідчить про дублікаті, адже на оригіналі написи завжди чіткі й акуратні.
2
Далі перевірте написання назви парфумів або туалетної води і дані про виробника. Як правило, багато виробників підробок часто міняють місцями літери або ж додають зовсім нові, які дуже складно помітити, але якщо придивитися, то виявите їх відразу. Це можна навіть назвати тестом на уважність. Але не забувайте про головне, у оригіналу завжди вказуються найменування товару, склад продукту, дата виготовлення, термін придатності і країна-виробник.
3
Звірте коди. Один знаходиться внизу на упаковці і складається з букв і цифр, а другий - на самому флаконі духів або туалетної води. Після перевірки вони повинні збігатися, якщо цього не відбулося, то перед вами однозначно підробка.
4
Також зверніть увагу на скло флакона і прозорість самої рідини. Якщо на склі є нерівності, пухирці і опливи, то ви зіткнулися із справжнісінькою підробкою. Що ж стосується рідини, то її колір повинен варіюватися від палевого до темно-жовтого, але іноді виробник за допомогою барвників сягає зеленуватих, рожевих або бузкових відтінків. Також пам'ятайте, що рідина ні в якому разі не повинна бути каламутній або з осадом.
5
І найголовніше, необхідно провести перевірку стійкості духів або туалетної води. Для цього нанесіть на зап'ясті трохи вподобаного аромату і походіть хвилин 30. Якщо після такого тесту помітний запах спирту або немає взагалі ніякого запаху, то перед вами 100% підробка, оскільки оригінал тримається досить довго. І пам'ятайте, що оригінальний парфум пахне спочатку одним аромат, а вже через півгодини він буде пахнути зовсім інакше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8y9gjLy2nQA
Зверніть увагу
Звертайте увагу на ціну. Якщо вона виглядає дуже «привабливою», то швидше за все, перед вами підробка.