Як підбирати косметику.

Алергічні реакції, больові відчуття, а часом і заподіяння більш тяжкої шкоди здоров'ю людини виникають внаслідок використання косметичних засобів низької якості або як результат індивідуальної непереносимості кошти.
Інструкція
1
Купуйте косметику середньої і вищої цінової категорій, оскільки в дешевих косметичних засобах містяться шкідливі для організму хімічні речовини.
2
При виборі косметики орієнтуйтеся на популярність виробника, пам'ятайте, що косметичні засоби невідомих торгових марок найчастіше є причиною виникнення алергічних реакцій.
3
Вивчайте маркування продукції. Підбирати косметику необхідно з урахуванням її призначення (для шкіри обличчя, шиї, для рук, контурів очей або декоративні засоби), типу та особливостей вашої шкіри, пори року.
4
Звертайте увагу на вікові обмеження, які вказуються на упаковці, виконуйте цей параметр.
5
При підборі засобів догляду за шкірою в літній часом не вибирайте косметичні засоби, у складі яких містяться спирт і кислоти.
6
Косметику, що містить в своєму складі ембріональні тканини або гормони, підбирайте після консультації з дерматологом.
7
Косметологи радять підбирати косметику одній лінії, з метою підвищення її ефективності та зменшення ймовірності виникнення алергічних реакцій.
8
Вибираючи креми, проведіть тест на переносимість. Для цього нанесіть трохи крему на ділянку шкіри, якщо після закінчення декількох хвилин виникли неприємні відчуття - даний засіб вам не підходить, через кілька днів також може виникнути алергічна реакція.
9
Підбираючи декоративну косметику , протестуйте її в приміщенні з хорошим рівнем освітлення.
10
Обов'язково звертайте увагу на термін придатності косметичного засобу і цілісність його упаковки. Якщо косметика має неприємний, різкий запах, змінилася її консистенція і колір, це означає, що товар непридатний для використання.
11
Купуйте косметику в спеціалізованих магазинах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zn2_zkOzeqQ