Як вставити на сайт flv.

Виявляється, щоб вставити свій відеоролик на сайт, зовсім не обов'язково знати веб-програмування в цілому. Щоб додати файл у форматі flv достатньо володіти основами сайтобудування, які ви можете дізнатися з цього матеріалу.
Вам знадобиться
  • - особистий сайт;
  • - відеоролик (формат flv);
  • - сервіс завантаження flv-роликів.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - розміщення відеоролика на чужому сайті. Мультимедіа-вміст буде відтворюватись, якщо ви вкажете активне посилання на цей файл. Найпростіше буде скористатися спеціальним сервісом по завантаженню таких файлів, посилання на який вказана в розділі «Додаткові джерела» (внизу сторінки).
2
Досить легкі за обсягом відеоролики виходять, якщо їх конвертувати в формат flv. Для цього скористайтеся програмою Xlisoft Video Converter або їй подібною. Є інший спосіб: завантажити файл на YouTube і потім завантажити його в потрібному форматі. Для завантаження з YouTube ви можете скористатися доповненнями до браузера, наприклад, FlashGot.
3
Опинившись на головній сторінці сервісу flv-mp3, виберіть відповідний вам варіант: копіювання коду плеєра або завантаження плеєра до себе на сайт. Найчастіше користуються другим варіантом - набагато зручніше мати плеєр на своєму ресурсі і зрідка завантажувати відеоролики.
4
Вибравши варіант завантаження файлів плеєра, вкажіть будь-яку папку вашого жорсткого диска, потім ці файли можна скопіювати на ваш сервер (бажано в кореневу папку). Відкрийте або створіть каталог для розміщення відеозаписів, наприклад, Video. Скопіюйте файл формату flv, а також картинки-заставки формату jpg або gif.
5
На сайті сервісу перейдіть до розділу «flv-плеєр для сайту», натисніть посилання «Зібрати» і заповніть всі необхідні поля. Після заповнення цієї сторінки натисніть кнопку «Зібрати і отримати html-код». Готовий html-код потрібно вставити в код сторінки або який-небудь записи (поста).
6
Перед збереженням внесених змін скористайтеся опцією «Предпросмотр», щоб уникнути процедури повторної правки. Протестуйте вийшла сторінку з відеороликом. Якщо необхідно, поновіть flash-плеєр.