Як кинути курити з Алленом Карром.

Книга «Легкий спосіб кинути палити» Алена Карра - світовий бестселер і, можливо, найвідоміша у світі книга по темі. На відміну від багатьох інших видань, автор не описує шкоду куріння і довгий список хвороб. Він стверджує, що насправді перестати палити легко. Карр грунтувався на особистому досвіді.
Вам знадобиться
  • - книга Аллена Карра «Легкий спосіб кинути палити»
Інструкція
1
Усвідомте, що існують поширені помилки щодо сигарет. Це наступні міфи: «Куріння приносить задоволення», «Куріння допомагає скинути стрес», «Кинути палити дуже складно», «Куріння - це звичка» і т.д. Наприклад, взяти останнє твердження. Зазвичай вважається, що звичку кинути дуже складно. Але люди роблять це постійно, не замислюючись. Приїжджаючи з країни з лівостороннім рухом в країну з правостороннім, досвідчені водії перебудовуються без праці.
2
Задайте собі питання: «Що мені дає паління?», «Чи отримую я від нього задоволення?», «Чи справді я хочу платити за це сумнівне задоволення?». Можливо, відповівши собі, ви усвідомлюєте, що куріння нічого не дає вам. Воно не дає солодкого смаку, почуття радості, поліпшення здоров'я. Якщо ви не знайдете сигарет з улюбленим ароматом, швидше за все, ви все одно купите пачку більш дешевих з неприємним ароматом, значить, задоволення тут не при чому. Вам може здатися, що сигарети дають вам моральну підтримку, але це - лише ілюзія. До того ж, у сучасному суспільстві це вже не так модно і не престижно, як колись.
3
Відмовтеся від замінників сигарет, нібито допомагають кинути, - пластирів, нікотинових жуйок. Забудьте про те, що відвикання від куріння нібито викликає немислимі муки. Якщо муки і виникають, то психологічні і тільки від того, що людина внутрішньо готується до них. Так, якийсь фізичний дискомфорт може бути, але навряд чи він такий серйозний, щоб брати його до уваги.
4
Якщо ви молоді, можливо, на вас впливає ваше курить оточення і ви не хочете почувати себе білою вороною. Але подумайте - ви ж не повторюєте все за своїми товаришами? Ви навряд чи ходите всі разом в однакових футболках, займаєтеся одним видом спорту. А якщо ваш знайомий захоче покінчити життя самогубством, навряд чи вам захочеться за ним повторювати.
5
Куріння - це нікотинова залежність. Визнайте себе залежними. Нікотин - швидкодіючий наркотик, але далеко не самий сильнодіючий. Всього три тижні потрібно організму на те, щоб вивести 99% нікотину. А тіло володіє величезними можливостями до самовідновлення. Тому зрозумійте - від вас не потрібно героїчних зусиль, щоб відмовитися від сигарет. А адже цей страх часто і заважає людям кинути палити.
6
Друга причина пристрасті до куріння - «промивання мізків», ініційоване рекламою, тютюнових корпорацій і кращим суспільством. У рекламі, у тому числі прихованої, сигарети асоціюють з лідерством, незалежністю, але це обман. Людина мимоволі дозволяє вселити собі, що йому необхідні сигарети, що кидаючи курити, він йде на жертви. Усвідомте, що насправді, не купуючи сигарети, ви ні від чого не відмовляєтеся. Навпаки, ви позбавляєте прибутку тютюнові компанії.
7
Просто перестаньте курити, не кидайте, а саме перестаньте. Не паліть спочатку один день, потім тиждень. Але при цьому не беріть жодної сигарети. Ви можете подумати, що від однієї затяжки нічого не буде. Але це не так. Дозволивши собі одну сигарету, потім ви дозволите собі її знову і знову. Цим ви не даєте організму часу очиститися від нікотину і прибрати залежність від нього. І цим ви змушуєте свої думки крутитися навколо сигарети, тому в глибині душі знаєте, що дозволите собі це рано чи пізно.
8
Перестаньте курити прямо сьогодні, зараз. Не будуйте ілюзій, що є якийсь більш підходящий момент, коли у вас не буде стресів, або вам просто расхочется курити. Так можна чекати вічно. Чим швидше ви відмовитеся від сигарет, тим швидше забудете про них. Але не впадайте в депресію. Сумувати нема про що. Порадійте за себе! У вас починається нове життя.
Зверніть увагу
Тютюнові компанії та уряди, які вкладають в них кошти, щорічно мають багатомільярдні доходи за рахунок здоров'я несвідомого населення.
Корисна порада
Серед людей, що кинули палити по книзі Аллена Карра, є відомі. Це актори Ентоні Хопкінс, Ештон Катчер, ведуча Опра Вінфрі.