Як убезпечити себе від кишкової палички.

У спекотну літню пору різко зростає кількість людей, які заразилися кишковими бактеріями. При дотриманні певних рекомендацій ви зможете убезпечити свій організм від небезпечних мікроорганізмів.
Інструкція
1
Безсумнівно, влітку продукти псуються швидко, тому в даний час року є велика ймовірність з'їсти що-небудь недоброкачественное. Бактерії бурхливо розмножуються в спеку, потрапивши в м'ясні, молочні і навіть кондитерські вироби. Крім цього, виникає гостра потреба в воді, але не завжди (на природі) є можливість роздобути безпечну і чисту воду, та й створити умови для її кип'ятіння не завжди можна. Також незаперечний факт, що кишкова паличка є хворобою брудних рук.
2
Щоб убезпечити себе і своїх близьких від впливу кишкової палички, дотримуйтесь наступних правил: відмовтеся від покупки імпортних овочів і фруктів. Щоб повністю упевнитися, що вас не обманюють, вимагайте сертифікат якості, де буде вказана батьківщина привезених фруктів. Намагайтеся вживати в їжу овочі, вирощені власними руками на городі, тільки так ви зможете бути повністю впевнені в тому, що вони не містять шкідливих речовин. При цьому не поливайте грядки настоєм з коров'ячого гною, зібраного на лузі. Це може бути небезпечним для вашого здоров'я.
3
Придбані або зібрані овочі та фрукти необхідно ретельно мити під проточною водою. Бажано для цих цілей використовувати господарське мило. Салат, петрушку або іншу зелень перед вживанням замочіть на пару годин у холодній воді.
4
Ні в якому разі перед покупкою не пробуйте на ринку ягоди, фрукти або овочі. Відмовтеся від придбання розрізаних кавунів або динь, не просіть надрізати їх на вулиці. Завжди (повернувшись з вулиці, після відвідування туалету, перед прийомом їжі) ретельно мийте руки з милом. Приділяйте особливу увагу області між пальцями і стригите коротко нігті. Пийте тільки бутильовану (промислового виробництва) або кип'ячену питну воду. Не використовуйте воду з водойм навіть у технічних цілях.
5
Ретельно прожарюйте або проварюйте м'ясо і фарш. Для різання овочів і оброблення м'яса користуйтеся окремими дошками і ножами. Після вживання ретельно мийте кухонне начиння за допомогою гарячої води і господарського мила. Позбавтеся від звички гризти нігті і ручку. Принесені дитиною іграшки з дитячого саду або з вулиці слід ретельно мити з милом.