Як зупинити макрос.

Макрос являє собою список інструкцій для Word або Excel. Ці інструкції об'єднуються в одному сценарії і повідомляють програмі, які дії слід виконати, щоб досягти певної мети. Сценарій можна викликати натисканням однієї клавіші або їх комбінації, а також за допомогою команди меню або кнопки панелі інструментів.
Інструкція
1
Виберіть в меню «Сервис» команду «Запис макросу», потім «Почати запис». З'явиться поле введення імені макросу.
2
Введіть ім'я макросу. В поле «Опис» потрібно ввести його призначення. Потім натисніть кнопку OK, після цього макрос буде записуватися, при цьому в рядку стану з'явиться слово «Запис».
3
Пройдіть всю послідовність дій, яку буде виконувати записуваний макрос. Так як засіб запису (макрорекордер) записує всі дії (за винятком клацань на кнопках, розташованих на панелі інструментів «Зупинити запис»), їх необхідно виконувати дуже уважно.
4
Натисніть кнопку «Зупинити макрос», коли необхідно буде закінчити запис макросу.
5
Відновіть кнопку зупинки макросу на екрані, якщо вона відсутня. Для цього клікніть на праву кнопку «миші» на будь-якій панелі інструментів. З'явиться список інструментів. Виберіть у ньому пункт "Налаштування".
6
Виберіть у списку категорію «Макрос». З'явиться набір кнопок. Натисніть на кнопку «Зупинити макрос» і, утримуючи ліву клавішу «миші», перемістіть зображення кнопки на відкриту панель.
7
Відредагуйте при необхідності записаний макрос, вибравши команду «Сервіс», потім «Макрос» і «Макроси». Виберіть у списку потрібний макрос і клацніть «мишкою» на кнопку «Змінити». Збережіть внесені зміни.
8
Призначте макросу пункт меню або клавішу швидкого виклику. Виконайте команду «Сервис», а потім «Макрос». Виберіть у списку потрібний макрос і натисніть кнопку «Параметри». Виберіть бажаний пункт меню або клавішу швидкого виклику, при виборі і натисканні яких даний макрос виконуватиме свою роботу.
9
Щоб видалити непотрібний макрос, відкрийте опцію «Макрос» в пункті «Сервіс» та натисніть кнопку «Видалити». Якщо рядки з назвами макросів записані в пункті «Сервіс» основного меню, для їх видалення спочатку відкрийте панель інструментів Visual Basic, потім натисніть кнопку «Редактор меню». У діалозі виберіть і видаліть потрібний рядок, натиснувши кнопку «Видалити».