Як налаштувати мікрофон в скайп. Як прибрати автоматичне підключення по скайпу.

Телефонні розмови за допомогою Skype стали дешевою альтернативою стаціонарним і мобільним телефонам. Крім стандартного звукового дзвінка програма дозволила здійснювати відеодзвінки раніше, ніж оператори інших мереж.
Інструкція
1
Запустіть програму "Skype". Авторизуйтесь, дочекайтеся повного завантаження.
2
У вікні програми знайдіть панель інструментів. Виберіть пункт «Дзвінки», потім «Налаштування звуку».
3
В поле « Мікрофон » виберіть пристрій, з якого буде йти прийом сигналу. Налаштуйте гучність і автоматичне використання нижче.
4
Щоб перевірити настройки виберіть внизу опцію «Зробити контрольний дзвінок в Skype». Далі дотримуйтесь інструкцій диспетчера.
Зверніть увагу
У вікні "Загальна гучність" (Volume Control) переконайтеся, що в розділі "Мікрофон" (Microphone) встановлена позначка "Викл." Як використовувати для зв'язку через Skype гарнітуру, мікрофон або динаміки? Як налаштувати параметри звуку на комп'ютері та в Skype для Mac OS X Lion? Від користувачів спільноти Skype.
Корисна порада
Спробуйте записати свою промову через мікрофон, а потім відтворити запис. Якщо ви не чуєте свій голос, ще раз відкрийте вікно Звук (див. Вище) і спробуйте відрегулювати налаштування мікрофона, щоб почути свій голос на перевірочної записи. Якщо ви чуєте запис, перевірте правильність налаштувань звуку в Skype.