Як перенести труднощі дієти.

Іноді дієта дається дуже нелегко і стає справжнім випробуванням для сили волі. Адже обмежуючи свій звичний раціон на якийсь термін, досить важко утримувати себе від спокуси. Щоб подолати всі труднощі дієти, варто скористатися низкою рекомендацій.
Інструкція
1
Заздалегідь налаштуйтеся на дієту і поставте перед собою реальну мету. Постарайтеся вибрати час, коли все добре в особистому житті і немає проблем на роботі. Справа в тому, що нервові ситуації найчастіше викликають бажання з'їсти що-небудь смачне і заборонене або навіть випити для зняття стресу.
2
Підберіть дієту, яка відповідає всім вашим перевагам і особливостям вашого організму. Уважно вивчіть меню, якого потрібно дотримуватися під час дієти. Заздалегідь купіть всі продукти, розплануйте, коли і що ви будете готувати.
3
Щоб справлятися з апетитом, пийте більше води, так ви будете зменшувати відчуття голоду. Якщо це не буде допомагати, перекушуйте фруктами або дозволеними у вашій дієті продуктами. Не поспішайте під час прийому їжі, повільно пережовувати їжу, в тарілку накладайте невеликі порції. Під час сніданку, обіду або вечері не дивіться телевізор і не читайте. Ви повинні бути повністю зосереджені на їжі, щоб вчасно відчути момент насичення.
4
Знайдіть однодумців, які дотримуються дієти, або людей, які зможуть вас вислухати і зрозуміти. Це можуть бути родичі, друзі, колеги. Якщо у своєму найближчому оточенні ви не знайшли однодумців, зареєструйтесь на форумах, присвячених ЗСЖ або дієт. У моменти слабкості і нерішучості поділіться переживаннями і сумнівами, прочитайте поради. Разом вам буде легше впоратися.
5
Коли настрій буде зовсім на нулі і виникне бажання кинути дієту, постарайтеся підбадьорити себе, згадуючи про поставленої мети. Або, наприклад, уявіть, який стрункою і красивою ви будете, як позбудетеся від захворювань, пов'язаних з надмірною вагою. Свої щоденні досягнення записуйте в блокнот і в момент відчаю перечитуйте їх. Коли ви усвідомлюєте, що обмеження раціону вже дають позитивні результати, ви вже зможете взяти себе в руки і без сторонньої допомоги або додаткового настрою. Займіться улюбленою справою, будь то читання, комп'ютерні ігри, рукоділля, танці, щоб залишилися до закінчення дієти дні пролетіли непомітно.