Як вибрати підходящий психологічний тренінг.

Різні психологічні тренінги з роками стають все популярнішими. В інтернеті та друкованих ЗМІ все частіше публікується реклама, що обіцяє за пару днів перетворити вас на фатальну спокусницю або великого оратора.
Інструкція
1
Як зрозуміти, чи дійсно вам потрібен тренінг? У людей виникають психологічні проблеми, хтось швидко вирішує їх, хтось залишається на місці і не може розібратися в собі без сторонньої допомоги, постійно повторюючи свої помилки. Якщо це не дає вам спокійно жити, і самостійно ви не можете впоратися з цим, спробуйте тренінг.
2
Уважно підійдіть до його вибору, адже в ЗМІ та інтернеті нерідко можна побачити пропозиції, які не мають нічого спільного з психологією особистості. Наприклад, вам можуть пообіцяти, що після психологічного тренінгу ви за тиждень скинете кілька кілограмів, навчитеся красиво говорити або перетворитеся на жінку, яку будуть бажати всі чоловіки світу.
3
Але, по-перше, майте на увазі, що за такий короткий термін навряд чи можуть бути засвоєні навіть початкові основи вправ, що забезпечують контроль над ситуацією і своєю поведінкою. По-друге, ціни на такі тренінги досягають деколи астрономічних величин. І по-третє, для їх проходження нерідко потрібна передоплата без будь-яких гарантій. Найчастіше все це справа рук шарлатанів або шахраїв, знайти якісний підходящий психологічний тренінг досить складно. Втім, існують різні корисні тренінги, які допомагають людям робити своє життя кращим, боротися з комплексами і розбиратися з проблемами. Їх мета - навчити слухача вирішувати виникаючі проблеми в міру їх надходження і складності і з честю виходити із самих делікатних ситуацій.
4
Комунікативні тренінги, основне завдання яких - постановка поведінкових навичок. Вас навчать ефективному поведінки в спілкуванні в різних ситуаціях. Наприклад, якщо ви боїтеся попросити у свого начальника підвищення по службі, вам допоможуть закріпити потрібні навички на практичних заняттях разом з членами групи.
5
Тренінги особистісного росту - різновид комунікативних тренінгів. Під час них за допомогою різних прийомів учасники навчаються усвідомлювати і долати свої комплекси.
6
Бізнес-тренінги зорієнтовані на вирішення маркетингових і комунікативних завдань. Основна частина курсу - заняття з практики прямих продажів. Популярні також тренінги, на яких вчать, як правильно проводити переговори, вирішувати конфліктні ситуації і формувати команду професіоналів.