Як виростити пекінську капусту.

Пекінська капуста - однорічна рослина, стійке до заморозків. Листи зазвичай мають світло-зелений або жовто-зелений колір. Качани виростають овальними. Вирощувати дану овочеву культуру нескладно, а урожай можна збирати протягом усього літа. Пекінська капуста підходить для салатів, супів і окрошек.
Інструкція
1
Купіть насіння пекінської капусти в спеціалізованому магазині. Вона буває декількох різновидів, тому вибирайте той, який вам більше подобається. Якщо ви сумніваєтеся, порадьтеся з продавцем. В принципі, смак у неї приблизно однаковий, незалежно від форми, кольору, розміру або сорту.
2
Збагатите грунт мінеральними добавками, які містить азот. На виснажених землях капуста буде погано рости. Якщо ви хочете отримати ранній урожай, спочатку посійте насіння в ящик або в торф'яні горщики. Для цього бажано використовувати покупну грунт, призначену для овочевих культур.
3
Викопайте неглибокі лунки на відстані 30х25 см - на одному квадратному метрі у вас має вміститися близько 12-15 рослин. Садити частіше не потрібно, інакше качани будуть виростати набагато менше, адже їм буде не вистачати місця і поживних речовин.
4
Якщо у вас сильно м'який грунт, постеліть в кожну лунку звичайну серветку, а на неї покладіть кілька насіння. Присипте грунтом на 2-3 см і акуратно полийте. При висаджуванні розсади, яку ви вирощували в домашніх умовах, потрібно стежити за тим, щоб коренева система не ушкодилася.
5
Поливайте посадки щодня. А розсаду кілька разів - вранці і ввечері, щоб вона скоріше прижилася. Приблизно через 25-40 днів ви отримаєте урожай. Для зберігання викопуйте качани разом з коренем і помістіть їх в прохолодне приміщення.
Зверніть увагу
Чи не сійте капусту занадто рано, якщо на вулиці тримаються сильні заморозки. Висаджувати її у відкритий грунт потрібно вже через 10-12 днів, після появи сходів. Якщо вона переросте, потім буде погано приживатися.
Корисна порада
Пекінська капуста легко переносить заморозки до -5 градусів, тому висаджувати її у відкритий грунт або висівати можна ранньою весною. В цьому випадку ви можете зібрати декілька врожаїв за літо.