Як встановити Google Chrome на iPad.

Відносно недавно компанія Google представила мобільну версію браузера Chrome, призначену для роботи спільно з iOS. Додаток має величезну кількість корисних функцій, завдяки чому багато користувачів вже відмовилися від інших аналогів.
Найбільш простий метод установки додатка iChrome на пристрої фірми Apple - використання офіційного сервісу App Store. Такий підхід знизить ймовірність установки неякісного або шкідливого програмного забезпечення. Увімкніть iPad і дочекайтеся завершення завантаження ОС.Актівіруйте роботу модуля бездротового з'єднання. Відразу варто уточнити, що для завантаження додатків краще використовувати канал Wi-Fi. При роботі з 3G-сигналом існує ризик переривання завантаження. Запустіть додаток для роботи з сервісом App Store і виберіть потрібну програму. Ви також можете використовувати пряме посилання на завантаження браузера iChrome, зазначену в графі «Додаткові джерела» .Натисніть кнопку «Встановити додаток», попередньо вказавши безкоштовний варіант завантаження. Обов'язково введіть пароль користувача App Store і заповніть запропоновану форму. Натисніть кнопку Ok. Завантаження настановних файлів не повинна зайняти багато часу. Встановлення програми iChrome почнеться автоматично. Під час цієї процедури краще не виконувати жодних дій і не вимикати iPad. Про завершення процедури установки додатка свідчитиме поява іконки iChrome на робочому столі. Важливо відзначити, що браузер iChrome являє собою доопрацювання додатка Safari. Це звичайна надбудова, яка дозволяє змінити інтерфейс вікна і активирующая додаткові можливості, властиві браузеру Google Chrome. В даний час відсутня можливість використання плагінів, які включені в версію для стаціонарних ПК. В додатку iChrome не використовується технологія Java Script Nitro. Одночасно з цим, в мобільній версії присутні багато унікальні опції браузера Google Chrome. Збереглася можливість активації режиму «інкогніто». В деяких версіях доступна функція автоскритіе панелі вкладок і рядка url-адреси.
До середини літа 2012 року компанія Google закінчила тривало півроку тестування версії свого браузера Chrome для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням ОС від Apple. C останніх днів червня офіційний реліз став доступний для безкоштовного скачування через App Store - стандартний додаток операційної системи iOS, яка встановлюється в мобільні планшетники iPad і смартфони iPhone.
Версія Google Chrome для iPad і iPhone має ряд переваг перед Safari - штатним браузером пристроїв від Apple. Наприклад, його текстовий інтерфейс в більшій мірі підходить до вимушеної аскетичности оформлення програм для мобільних пристроїв. А можливість синхронізувати вкладки різних девайсів (наприклад, планшетника, смартфона і лептопа) в Safari ще тільки планують додати. Незважаючи на те, що Chrome для iOS змушений використовувати той же движок, що і Safari, в ньому немає обмеження на число відкритих вкладок, а пошук для економії простору вдалося поєднати з адресним рядком браузера. Втім, пошукові запити в цьому браузері можна вводити і голосом. Є й інші корисності, через які варто встановити цей браузер в ваш iPad або iPhone.Компанія Apple вельми оперативно помістила новий браузер від Google в свій онлайн-магазин, тому для його завантаження можна використовувати App Store. Це стандартний додаток iOS, яке дозволяє закачувати і встановлювати або оновлювати програми з мінімальними зусиллями користувача. Ці файли зберігаються на серверах компанії Apple, тому можна бути впевненим, що в ваш iPad, iPod або iPhone потрапить саме та програма, яка вказана в каталозі. Це ж гарантує і відсутність у встановлюваному додатку вірусів або будь-яких шпигунських вставок. Всі ці переваги відносяться і до іншого аналогічного додатку, не менш поширеній в мобільних пристроях, що працюють під управлінням операційних систем від Apple - iTunes.Процедура інсталяції Google Chrome з використанням App Store або iTunes дуже проста - спочатку запустіть будь-яке з цих додатків і авторизуйтесь в інтернет -магазин. Потім з використанням пошукової системи або дерева каталогів перейдіть до посилання завантаження браузера і клікніть по ній. Останнє операційне система зробить сама, вам потрібно лише почекати завантаження файлу, вагою в 12,8 Мб і, якщо це буде потрібно, виконати що з'явилися на екрані інструкції.